Головна » 2009 » Квітень » 10 » Найвлучнішими стали працівники МНС
18:55
Найвлучнішими стали працівники МНС
Найвлучнішими стали працівники МНС Днями В Чернігівському обласному стрілецько-спортивному клубі за підтримки обласного відділення НОК України був проведений чемпіонат області з кульової стрільби серед клубів фізичної культури силових структур за програмою «Динаміада-2009» Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо».
В змаганнях взяли участь більше 60 учасників з 11 команд.
Перше місце посіла команда Головного управління МНС України в Чернігівській області, друге – управління МВС України в Чернігівській області, третє – команда Чернігівського прикордонного загону.
В особистому заліку серед чоловіків перше місце посів представник Головного управління МНС України в Чернігівській області Сергій Терентій. Серед жінок перше місце особистого заліку посіла Світлана Кир’янова з команди управління МВС України в Чернігівській області.
Відповідальний секретар обласного осередку НОК України Микола Лазаренко вручив від відділення переможцям та призерам дипломи й кубки. Свої заслужені дипломи отримали й активісти олімпійського руху в клубах фізичної культури силових структур.

Інформація НОК України

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 1152 | Теги: Чернігівщина, МНС, дипломи, олімпійський рух, спорт | Рейтинг: 0.0/0