Головна » 2016 » Грудень » 12 » Чернігівські біатлоністки здобули медалі
18:50
Чернігівські біатлоністки здобули медалі
Чернігівські біатлоністки здобули медалі Жіноча збірна України з біатлону стала бронзовим призером в естафеті 4х6 км на другому етапі Кубка світу в словенській Поклюці.

Перший успіх «синьо-жовтої» команди у сезоні – заслуга і чернігівської біатлоністки Ірини Варвинець. Наша землячка, яка починала естафетну гонку і безпомилково відпрацювала на вогневому рубежі, задала темп і допомогла жіночій збірній України виграти першу медаль у нинішньому сезоні.

Загалом в естафеті українській жіночій збірній не вистачило 37 секунд, аби стати переможницями. Вони фінішували з третім часом, пропустивши лише потужні команди Німеччини та Франції.

Усього на старт вийшли 23 естафетні команди.

Третій етап Кубка світу з біатлону пройде 15-18 грудня у Нове Мєсто (Чехія).

Також гарні результати отримали українські спортсменки на юніорському Кубку IBU в Ленцерхайді (Швейцарія).

Цими вихідними, 10-11 грудня, чернігівська біатлоністка Христина Дмитренко здобула срібло в спринті серед юніорок.

Ще дві чернігівські спортсменки, Валерія Дмитренко та Любов Кіпяченкова, замкнули десятку найсильніших.

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 937 | Теги: спорт, біатлон, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0