реклама партнерів:
Головна » 2017 » Вересень » 4 » День підприємця став справжнім святом
17:39
День підприємця став справжнім святом
День підприємця став справжнім святом День підприємця цьогоріч став справжнім святом і для представників бізнесу, і для мешканців та гостей Чернігова.
Дійство розпочалося зранку на Красній площі. Саме тут було зібрано бізнес-карту Чернігівщини, а також підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію між Головним управлінням ДФС в області, Коаліцією «Сіверщина» та громадською організацією «Сяйво Сіверщини».

Опісля цього зібрання святковою кавалькадою рушило до основного місця подій — Центрального парку культури та відпочинку.

Очолив ходу Гермес — один з найдавніших і найшановніших богів античної міфології, бог несподіванок та удачі, покровитель торговців та мандрівників.

У парку ж кожен міг знайти заняття собі до душі: малечу розважали та навчали основам ведення бізнесу, а також розповідали про важливість енергозбереження, дорослі залюбки дегустували запропоновану продукцію та придивлялися обновки на ярмарку.

Можна було отримати і безкоштовну консультацію щодо введення власної справи, а також ознайомитися із вакансіями.

Не обійшлося ж і без відзначення кращих представників місцевого бізнесу. Почесні грамоти та подяки вручали перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.

В урочистостях також взяв участь народний депутат України Олександр Кодола.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток підприємницької діяльності, зміцнення приватного сектору вітчизняної економіки та з нагоди Дня
підприємця Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

Березинець Ірину Геннадіївну
- голову громадської організації «СЯЙВО СІВЕРЩИНИ», м. Чернігів, за організацію бізнес-фесту «Разом до успіху».

Кужіля Дмитра Володимировича - директора дочірнього підприємства «Техавтосервіс» публічного акціонерного товариства «Чернігівавтосервіс», м. Чернігів;

Семенця Віталія Володимировича - генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «Малодівицьке хлібоприймальне підприємство», Прилуцький район;

Половецького Василя Івановича - першого заступника директора товариства з обмеженою відповідальністю «Багатопрофільне підприємство „АТІЛОС“», м. Чернігів.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:
Борщу Олегу Борисовичу - генеральному директору товариства з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія „Пожмашина“», Прилуцький район;

Васеку Григорію Володимировичу - голові правління приватного акціонерного товариства «Чернігівське головне підприємство по племінній справі в тваринництві», Чернігівський район;

Давиді Роману Ярославовичу - директору товариства з обмеженою відповідальністю «Прилуцький завод „Білкозин“», м. Прилуки;

Довганю Сергію Анатолійовичу - голові фермерського господарства «Макишинський сад», Городнянський район;

Калиті Олексію Васильовичу - директору приватного підприємства «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції», м. Новгород-Сіверський;

Лободі Юрію Петровичу - директору товариства з обмеженою відповідальністю «Головеньківське Плюс», Борзнянський район;

Смаглюку Володимиру Миколайовичу - директору товариства з обмеженою відповідальністю «Племінне господарство „Бреч“», Корюківський район;

Хвосту Леоніду Миколайовичу - фінансовому директору публічного акціонерного товариства «Ічнянський завод сухого молока та масла», м. Ічня.

Підбили підсумки й обласного конкурсу на визначення кращих суб’єктів підприємництва. Змагання проходило відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації в рамках Місячника підтримки підприємництва. Переможців визначали у 10-ти номінаціях.

Лауреати обласного конкурсу на визначення кращих суб’єктів підприємництва
:
Кращими підприємствами у галузі сільського господарства визнані
1. Приватна агрофірма «Тарасівка», директор Карацюба Світлана Іванівна, Коропський район, с. Тарасівка
2. Фермерське господарство «Соната», голова фермерського господарства Якуб Іван Миколайович, Городнянський район, с. Великий Листвен
3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Агронадія», директор Василенко Михайло Михайлович, Носівський район, с. Рівчак-Степанівка
4. Фермерське господарство «Сівер», голова фермерського господарства Ященко Анатолій Ілліч, Сосницький район, с Авдіївка
5. Товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма Миколаївка», директор Мринський Анатолій Іванович, Прилуцький район, с. Миколаївка
6. Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство «Жадьківське», генеральний директор Сисоєв Олександр Михайлович, м. Ічня

Дипломом лауреата в галузі промисловості нагороджуються:
1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фанера Чернігів», директор Ячунскас Сваюнас, Корюківський район, с. Сахутівка
2. Фізична особа-підприємець Денисенко Костянтин Іванович, м. Ічня
3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Спортивний клуб «Динамо-Олімп», директор Латоха Людмила Миколаївна, Борзнянський район, с. Нові Млини
4. Приватне акціонерне товариство «Завод «Ніжинсільмаш», голова правління Коробко Володимир Юрійович, м. Ніжин
5. Приватне підприємство “Вік-Нат”, директор Цимбал Віктор Тимофійович, м. Чернігів.
6. Фізична особа-підприємець Кутовий Анатолій Станіславович, м. Чернігів
7. Товариство з обмеженою відповідальністю «ЖЕЖКО», директор Орішко Сергій Михайлович, Чернігівський район, с. Брусилів
8. Приватне акціонерне товариство «Куликівське молоко», директор Бажан Олександр Володимирович, смт Куликівка
9. Товариство з обмеженою відповідальністю «ПЕТ Технолоджис Україна», генеральний директор Суворов Олександр Володимирович, м. Чернігів

У сфері торгівлі та громадського харчування дипломом Лауреата нагороджуються:
1. Фізична особа-підприємець Андрушко Вячеслав Анатолійович, м. Носівка
2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Просвітньо-виробничо-комерційна фірма «Сяйво», генеральний директор Шкурко Микола Пантелійович, м. Ніжин
3. Фізична особа-підприємець Бочаров Владислав Валентинович, смт Куликівка
4. Фізична особа-підприємець Морозов Олександр Віталійович, м. Городня

Кращими у галузі транспорту і складського господарства визнані:
1. Приватне підприємство «ВЕТТОР», директор Трухан Віктор Володимирович, м. Чернігів
2. Приватне акціонерне товариство "Семенівське хлібоприймальне підприємство", голова
правління Карацюба Микола Васильович, м. Семенівка.

Дипломом лауреата у галузі операцій з нерухомим майном нагороджується:
1. Фізична особа-підприємець Різуха Інна Миколаївна, м. Чернігів

Кращими визнані:
у галузі рекламної діяльності
1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Кухня реклами», директор Чазова Ольга Едуардівна,
м.Чернігів

у галузі побутових послуг
1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Міраві», генеральний директор Мірошниченко Ірма Вікторівна, м. Чернігів

у галузі юридичних послуг
1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична фірма «Терра
- Партнер», директор Мірошниченко Оксана Андріївна, м. Чернігів

У галузі освіти
1. Фізична особа-підприємець Глєбова Тетяна Валеріївна, м. Чернігів

Переможцями у номінації Кращий молодий підприємець (віком до 30 років) ВИЗНАНІ:
1. Фізична особа-підприємець Ольгічев Роман Миколайович, Козелецький район, м.Остер
2. Фізична особа-підприємець Деркач Андрій Миколайович, Прилуцький район, смт Ладан.

За матеріалами: Департаменту інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації








Категорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 184 | Теги: бізнес, Чернігівщина, День підприємця | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.



Всього коментарів: 0
avatar