Головна » 2019 » Липень » 31 » Футбол. «Синьо-золоті леви» перемогли в Чернігові місцеву «Десну»
08:34
Футбол. «Синьо-золоті леви» перемогли в Чернігові місцеву «Десну»
Футбол. «Синьо-золоті леви» перемогли в Чернігові місцеву «Десну» Десна» (Чернігів) – ПФК «Львів» 1:2
Голи: Фаворов (31) – Пернамбуко (53); Алваро (86)
«Львів»: Бандура, Адам’юк, Братков, Квасний, Борзенко, Приймак (Сабіно, 68), Мартан, Шина (Алваро, 82), Пернамбуко (Богунов, 72), Ренан, Бруно

Господарі активно розпочали поєдинок і через півгодини гри вийшли вперед – Артем Фаворов ударом головою замкнув подачу партнера з лівого флангу. У перерві матчу наставник львів’ян Богдан Блавацький провів зі своїми підопічними серйозну чоловічу розмову, тож у другому таймі вони штурмували ворота суперника, в результаті чого вирвали перемогу.

На 53-ій хвилині Пернамбуко красиво спрямував кулястого в нижній кут воріт, відновивши рівновагу в рахунку – 1:1. А незадовго до фінального свистка новачок «Львова» Ренан віддав точний пас у штрафну площу на Алваро, котрий проштовхнув м’яч повз голкіпера – перемога 1:2!

За матеріалами Федерації футболу Львівської області

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 1142 | Теги: футбол, спорт, ФК Десна | Рейтинг: 0.0/0