Головна » 2015 » Лютий » 12 » Футбол. «Зимова іскра»: результати всіх поєдинків останнього туру
17:52
Футбол. «Зимова іскра»: результати всіх поєдинків останнього туру
Футбол. «Зимова іскра»: результати всіх поєдинків останнього туру Минулих вихідних у Чернігові фінішував ІІ-й міський турнір з футболу «Зимова іскра». Нагадаємо, матчі проходили на штучному полі стадіону ім. Ю.О. Гагаріна у форматі 9х9 (два тайми по 30 хвилин). Як і рік тому, перемогу здобув корюківський «Авангард». Власне, про тріумф одного з провідних футбольних клубів області оперативно повідомили деякі ЗМІ, однак лише нині вдалося з’ясувати результати всіх поєдинків останнього туру.

Ветеран – Авангард 2:2

Лідер останні два поєдинки завершив внічию, тож авангардівців наздогнала «Шина». На користь «Авангарда» зіграли і різниця забитих-пропущених м’ячів, і результат особистої зустрічі (в матчі 7-го туру «Авангард» переміг «Шину» 1:0). Однак поєдинок з «Ветераном» проходив для корюківців доволі непросто. Ситуація нібито була під контролем, але на останній хвилині ворота «Авангарду» врятувала лише перекладина. Кілька сантиметрів нижче – і головний приз дістався б «Шині».
Загалом особливих несподіванок останній тур не приніс. Поразка «Холдинга» відкинула команду на дві сходинки в турнірній таблиці. Нижче своїх можливостей виступив «ЮСБ», а «Зернопром», який дуже вдало провів стартовий відрізок змагань (4 перемоги в п’яти матчах), фінішував лише дев’ятим.
«Зимова іскра» подарувала вболівальників чимало напружених і драматичних поєдинків, зливу голів і посіла заслужене місце в зимовому футбольному календарі регіону.

Підсумкова таблиця

Кращими гравцями турніру у своїх амплуа стали:
кращий воротар – Сергій Миронченко («ЛКТ»),
кращий захисник – Олег Коваленко («Ветеран»),
кращий півзахисник – Дмитро Романенко («Авангард»),
кращий нападаючий – Ілля Сірий («Шина»).
А кращим гравцем турніру визнано Андрія Паляницю («Авангард»).

Таблиця результатів

Сергій ГОРОБЕЦЬ, спортивний оглядач, спеціально для «Чернігівського формату»

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 1401 | Теги: спорт, Зимова іскра, футбол, Сергій Горобець | Рейтинг: 5.0/1