реклама партнерів:
Головна » 2011 » Лютий » 3 » Прем'єра Першого українського кліпу у форматі 3D на пісню "Я буду сильною" співачки LILU. (ВІДЕО)
16:16
Прем'єра Першого українського кліпу у форматі 3D на пісню "Я буду сильною" співачки LILU. (ВІДЕО)
Прем'єра Першого українського кліпу у форматі 3D на пісню Сьогодні 3 лютого 2011р. співачка Lilu представила нове відео у форматі 3D в столичному кінотеатрі «Київ» для журналістів.
У зйомках першого в історії українського шоу-бізнесу 3D-кліпу на пісню «Я буду сильною» у виконанні співачки Lilu брала участь знімальна група фільму «Люблю і крапка».
Наприкінці минулого року закінчилися зйомки ПЕРШОГО УКРАЇНСЬКОГО художнього фільму в 3D форматі «Люблю і крапка» (робоча назва картини «Клофелін»), в якому популярна українська співачка Lilu знялася в головній ролі.

Пісня «Я буду сильною» є саунд-треком до картини «Люблю і крапка», який вийде в прокат навесні 2011 року в 3D залах кінотеатрів країни.

Автори пісні: музика - Володимир Третьяков, Дмитро Матвійчук; слова - Володимир Третьяков, Олександр Павлов.

Зйомки кліпу, як і самого фільму в 3D форматі співачка, а тепер і актриса запам'ятає на все життя.
«Це були, напевно, найважчі зйомки в моєму творчому житті і, одночасно, найцікавіші. По-перше, тому, що це мій дебют у кіно, по-друге, це головна роль, по-третє, хвилююче і шалено цікаво брати участь в абсолютно новому, з технічної точки зору, форматі. У картині мені хотілося створити образ жінки у важких життєвих обставинах. Незважаючи на те, що моя героїня виступає, як негативний персонаж, мені хотілося розставити додаткові акценти на її позитивних людських якостях. Не розглядаючи її вчинки через призму засудження і неприйняття. Мені хотілося, щоб моя героїня викликала співчуття, а може, й любов у глядачів, які дивитимуться фільм» , - із натхненням розповідає Lilu.

«Що стосується саунд-треку до фільму та кліпу в новому, технічному виконанні, - продовжує співачка, - я виступаю в кліпі й оповідаю історію від третьої особи. Моя героїня в кліпі розповідає історію про взаємини двох людей. Вона не просто розповідає слухачеві історію кохання, вона акцентує увагу на окремих подіях, які бувають у житті кожної людини, де немає місце сумнівам, де треба приймати відповідальні рішення, бути стійкою, а значить сильною, вміти захистити себе, і, головне, свою любов . У моїй історії зовсім інший кінець, ніж у нашому фільмі, саме тому я була присутня при монтажі кліпу і ретельно стежила за його створенням. Думаю, що глядачі залишаться задоволені нашою спільною роботою, і особливо оцінять наше бажання зробити музичний відеоряд більш видовищним, використовуючи нову 3D технологію ».

«Я буду сильною» обіцяє бути початком нового цікавого, як з технічної, так і з естетичної точки зору формату в історії українського шоу-бізнесу.

Продюсер співачки Дмитро Чеботар, а також музичний продюсер Володимир Третьяков кажуть: «У нашій країні в останні роки робилися спроби виробництва відеокліпів з елементами 3D. Ми ж, створюючи відеокліп і пісню до фільму, поставили собі за мету здійснити прорив у вітчизняному виробництві відеокліпів. Наш кліп повністю знятий у форматі 3D, і саме в цьому форматі його зможуть побачити користувачі інтернету. Це цікавий і, думаємо, багатообіцяючий експеримент ».


за інформацією www.lilu.com.ua

Дивитися кліп потрібно в червоно-зелених окулярах 3D

Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1194 | Теги: Lilu, Я буду сильною, 3D кліп | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar