реклама партнерів:
Головна » 2018 » Лютий » 2 » Розроблена міська Програма розвитку культури та промоції культурного потенціалу міста Чернігова на 2018–2019 рр.
15:17
Розроблена міська Програма розвитку культури та промоції культурного потенціалу міста Чернігова на 2018–2019 рр.
Розроблена міська Програма розвитку культури та промоції культурного потенціалу міста Чернігова на 2018–2019 рр. Виконавчий комітет міської ради на своєму засіданні 1 лютого погодив комплексну Програму розвитку культури та промоції культурного потенціалу міста Чернігова на 2018–2019 роки.

Про основні напрямки реалізації Програми інформувала заступник начальника управління культури та туризму Світлана Власенко.

За її словами дія попередньої Програми розвитку культури міста була завершена у 2015 році, й прийняття нової Програми зумовлено процесами модернізації національної системи культури в Україні, підвищенням її ролі у розвитку міста. Відзначено також, що через фінансово-економічну нестабільність та нерівномірність бюджетних витрат у суспільстві недостатньо забезпечені культурні потреби населення.

У запропонованій Програмі визначені стратегічні пріоритети розвитку культури міста, організаційні засади її реалізації та обґрунтовані ресурсні потреби. Окреслені також пріоритетні галузі, що потребують модернізації матеріальної бази, змісту, методів та форм роботи. Серед них: бібліотечна справа, клубні заклади, дошкільна мистецька освіта, облаштування нових зон культурного відпочинку та дозвілля для містян та гостей міста, організація культурно-масових заходів.

У Програмі представлений комплекс матеріально-технічних, управлінських проектів із визначенням шляхів їх реалізації та джерел фінансування. На думку розробників Програми, її виконання дасть можливість для розвитку культурного простору міста, забезпечить надання усім верствам населення якісних культурних послуг, які б відповідали сучасним тенденціям глобалізації, розвитку науково-інформаційних технологій.

Програма покликана розширити культурний простір міста. Її пріоритетними напрямами стали:
– дослідження, збереження та популяризація матеріальної та нематеріальної культурної спадщини;
– інформаційне забезпечення жителів, комп’ютеризація закладів культури;
– сприяння вільному доступу жителів до інформації, вітчизняних та світових інформаційних ресурсів;
– естетичне виховання дітей та молоді;
– організація змістовного дозвілля;
– створення та підтримка осередків національних творчих спілок;
– зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури;
– кадрове забезпечення сфери культури, соціальний захист працівників культури.

Під час обговорення Програми розвитку культури та промоції культурного потенціалу міста Чернігова на 2018–2019 роки Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зауважив, що більш серйозно підійти до питання промоції Чернігова ми зможемо, коли створимо у місті необхідну інфраструктуру.

Виконком доручив Управлінню культури та туризму внести Програму на розгляд міської ради.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської радиКатегорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 584 | Теги: Чернігів, туризм, промоції | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar