Головна » 2015 » Листопад » 30 » Ветеран спорту Микола Левадський посів друге місце на змаганнях з легкоатлетичного пробігу
19:00
Ветеран спорту Микола Левадський посів друге місце на змаганнях з легкоатлетичного пробігу На території Гомельського палатно-паркового ансамблю 21 листопада пройшов Міждержавний легкоатлетичний пробіг, присвячений 72-й річниці визволення м. Гомеля від фашистських загарбників.
У прохолодний день на старт вийшли 300 учасників-любителів легкої атлетики.
Учасники змагань визначали сильніших на дистанціях – 5, 10 і20 кмсеред чоловіків і жінок різних вікових груп у 28 номінаціях.

Місто Чернігів на цих масових змаганнях у віковій групі 70 років і старше, представляв ветеран спорту Микола Левадський. Микола Прокопович був учасником забігу на 10 кму і з результатом 43.50,0 сек. посів друге місце.

За повідомленням відділу по фізичній культурі та спорту міської ради

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 996 | Теги: спорт, Микола Левадський, Легка атлетика | Рейтинг: 0.0/0