Головна » 2015 » Березень » 2 » Чемпіонат Чернігівського району з міні-футболу: екватор першого етапу
21:24
Чемпіонат Чернігівського району з міні-футболу: екватор першого етапу
Чемпіонат Чернігівського району з міні-футболу: екватор першого етапу 1 березня пройшли ще два групових турніри 23-го відкритого чемпіонату Чернігівського району Чернігівської області з міні-футболу. Цього разу особливих несподіванок вони не принесли.

3 ГРУПА
--------------
ФК «Хвиля» (Киїнка) – «Парадокс» (Чернігів) 1:1 (0:0)
«Штурм» (Ріпки) – «Держслужбовець» (Чернігівський район) 3:3 (0:1)
ФК «Хвиля» – «Штурм» Рп 0:2 (0:0)
«Парадокс» – «Держслужбовець» 2:6 (1:2)
«Держслужбовець» – ФК «Хвиля» 4:5 (1:2)
«Штурм» Рп – «Парадокс» 4:1 (2:1)

Головним розчаруванням став виступ «Хвилі». Спершу киїнці не змогли здолати непоступливий «Парадокс» – 20 хвилин тримався рахунок 0:0. А варто було Володимиру Пенькову вивести «Хвилю» вперед, як «Парадокс» вже за хвилину відповів результативною атакою, а надалі зумів відстояти свої ворота. Не менш вперто проходила гра «Хвиля» – «Штурм». Знову 19 хвилин (із загальних 28-и) промайнули без забитих м’ячів, після чого Павло Примаченко забиває двічі поспіль і ріпкінці утримують переможний рахунок. Лише в останньому матчі «Хвиля» впевнено переграє «Держслужбовець», однак перспективні 5:2 за 5 хвилин до кінця (оскільки при однаковій кількості очок все вирішує різниця забитих і пропущених м’ячів, то киїнцям залишалося провести ще одну результативну атаку, аби зберегти шанси на продовження боротьби) врешті перетворилися на 5:4. Перемога вийшла «пірровою» і не дозволила піднятися вище третього місця.
А доля першого місця визначилася, як з’ясувалося потім, ще в першому турі. «Держслужбовець» впевнено переграв ріпкинський «Штурм». Двічі забив прославлений ветеран Петро Пилипейко, ще раз відзначився Олександр Крупко – 3:0 за 8 хвилин до кінця. Однак на 22-й хвилині Євген Заровний скорочує відставання, а на останній хвилині (!) забивають Павло Примаченко і ще раз Євген Заровний, рятуючи поєдинок. 3:3!

4 ГРУПА
-------------
«Свишень» (Кувечичі) – «Міраж» (Петрушин) 7:0 (1:0)
ФК «Чернігів» – «Нива» (Чернігів) 3:0 (1:0)
«Свишень» – ФК «Чернігів» 4:1 (3:1)
«Міраж» – «Нива» 3:3 (1:1)
«Нива» – «Свишень» 0:5 (0:1)
ФК «Чернігів» – «Міраж» 5:1 (2:1)

«Свишень», один із головних претендентів на перемогу в чемпіонаті, просто таки «винесла» суперників, здобувши у всіх матчах крупні перемоги. 8 м’ячів на рахунку Дениса Гребенчука, ще три взяття воріт в активі Ігоря Тарикіна. Певна інтрига зберігалася в боротьбі за друге місце, де все вирішував останній поєдинок ФК «Чернігів» – «Міраж». Чернігівці двічі забили на 8-й хвилині, незабаром петрушинці скоротили відставання до мінімуму. Інтрига зберігалася до 22-ї хвилини, коли ФК «Чернігів» зумів збільшити перевагу до 3:1 і впевнено довів матч до перемоги.

Нагадаємо, до півфінальної стадії потраплять 15 кращих – всі переможці груп, а також 7 команд з числа тих, що займуть другі місця в групах. На сьогодні зведена таблиця команд, що фінішували другими, виглядає наступним чином:

ФК «Чернігів», «БЮС-Гарантія» та «КДЮСШ» вже забезпечили собі путівки у наступний етап, а «Держслужбовець» чекає результатів наступних груп.
Решта матчів першого етапу відбудуться 7 та 9 березня.

7 березня 2015
5 ГРУПА
10.00 «Гамма» (Чернігів) – «БСП» (Мньов)
10.35 АФК «Бакланово» (Бакланова Муравійка) – «Локомотив» (Чернігів)»
11.10 «Гамма» – АФК «Бакланово»
11.45 «БСП» – «Локомотив»
12.20 «Локомотив» – «Гамма»
12.55 АФК «Бакланово» – «БСП»

6 ГРУПА
13.30 «Удар» (Чернігів) – ФК «БАРС-молодь» (Чернігів)
14.05 «СКА» (Гончарівське) – «Шторм» (Чернігів)
14.40 «Удар» – «СКА»
15.15 ФК «БАРС-Молодь» – «Шторм»
15.50 «Шторм» – «Удар»
16.25 «СКА» – ФК «БАРС-молодь»

9 березня 2015
7 ГРУПА
10.00 «Кера» (Лукашівка) – «ДЮСШ» (Чернігівський район)
10.35 ФК «Олишівка» – «Фортуна» (Чернігів)
11.10 «Кера» – ФК «Олишівка»
11.45 «ДЮСШ» – «Фортуна»
12.20 «Фортуна» – «Кера»
12.55 ФК «Олишівка» – «ДЮСШ»

8 ГРУПА
13.30 «Холдинг» (Чернігів) – «Пітер» (Чернігів)
14.05 «Промінь» (Голубичі) – «УЗФО» (Славутич)
14.40 «Холдинг» – «Промінь»
15.15 «Пітер» – «УЗФО»
15.50 «УЗФО» – «Холдинг»
16.25 «Промінь» – «Пітер»

Сергій ГОРОБЕЦЬ, спеціально для «Чернігівського формату»

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 1550 | Теги: міні-футбол, спорт, Сергій Горобець, Чернігівський район | Рейтинг: 0.0/0