реклама партнерів:
Залізничний вокзал Чернігова, Чернігів сучасний, Фотоальбоми Чернігова Новини Чернігова, Чернігівські новини, Чернігівський формат, новини в Чернігові, події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, відеоновини, екологія, спортивний Чернігів, туризм, Чернігів онлайн, формат, ЗМІ Чернігів, Чернігівська преса, актуальні події, Чернігів фото, Чернігів стародавній, Чернігів сучасний, Черниговский формат, український сувенір, ексклюзивні подарунки, патріотичні значки, новости Чернигова, Чернигов, Чернигов туризм, фото Чернигов, древний Чернигов
Головна » Фотоальбом » Чернігів сучасний » Залізничний вокзал Чернігова

Залізничний вокзал Чернігова

Будівля вокзалу це монументальний будинок що був побудований у 1950 році за проектом архітектора І. Гранаткіна, адже у період Другої світової війни будівля попереднього залізничного вокзалу була зруйнована.

Однак очевидці стверджують, що вокзал був побудований німецькими та угорськими військовополоненими за проектом німецького військовополоненого на ім'я Ганс (прізвище невідоме). Він, після амністії, вирішив не повертатися на батьківщину до Мюнхена (Німеччина) адже його сім'я загинула через бомбардування британською авіацією, залишився жити в Чернігові, збудував будинок і оселився в районі сучасної Подусівки.
19496 0 0.0

Додано 08.01.2015 wiki

Теги: вокзал, залізничний вокзал, Чернігів
Всього коментарів: 0
avatar