Сьогодні майже двісті країн по усьому світу відзначають День пошти. Це свято дійсно масштабне, адже лише на Чернігівщині роботу поштового зв’язку забезпечують 3100 людей, це – ледве не найбільший колектив в області. Щоб привітати поштарів із професійним святом, на запрошення керівника структури Олега Олексійовича Обушного, до центрального офісу Чер... ... Читати далі »
Ніжинська міська рада, виконавчий комітет Ніжинської міської ради, міський голова запрошує Вас взяти ніжинців і гостей міста в урочистому відкритті та проведенні традиційного щорічного Ніжинського Покровського ярмарку, який відбудеться 10 жовтня 2015 року в Ніжині Чернігівської області.... ... Читати далі »
Близько півсотні бійців міліцейського спецбатальйону «Чернігів» вирушили на Донбас, захищати суверенітет та територіальну цілісність України. З-поміж досвідчених, загартованих у боях спецпризначенців їде і одна жінка – молодший лейтенант міліції Вікторія Ємець, старший інспектор патрульної служби.... ... Читати далі »
Її, кляту, зафіксували для українців, аби і ті відчули, як насправді виглядає рашистська «братська любов». Фотовиставка під назвою «Іловайськ» відкрилась тепер і у Чернігові. Військові кореспонденти Маркіян Лисейко, Максим Дондюк, Максим Левін та Олександр Глядєлов до річниці Іловайської трагедії відкрили фотовиставку власних робіт, де зображені ті... ... Читати далі »
Цієї суботи в ході візиту до Прилуцького району голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч відвідав село Замістя, де взяв участь у відкритті нового дошкільного навчального закладу «Барвінок».... ... Читати далі »
Урочисті заходи з нагоди 72-ої річниці з Дня визволення Чернігова від нацистських загарбників, що одночасно є Днем міста, відзначили сьогодні, 21 вересня. Неформальні святкування відбувалися впродовж вихідних днів напередодні, а сьогодні ж чернігівці урочисто відзначили річницю традиційними мітингами у середмісті та біля Меморіалу слави.... ... Читати далі »
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) 19 вересня презентувало головні напрямки своєї роботи у Чернігові. Впродовж дня на Алеї Героїв працювало «Містечко USAID», де були представлені громадські організації, які співпрацюють з Агентством та втілюють проекти у Чернігові і навколишніх територіальних громадах.... ... Читати далі »
Сьогодні, 19 вересня, відбулися установчі збори «Рух за Україну в НАТО» Перший президент України Леонід Кравчук очолив цю громадську організацію.... ... Читати далі »
Зведений загін УМВС України в Чернігівській області, який виконував завдання в зоні проведення антитерористичної операції, повернувся додому.... ... Читати далі »