реклама партнерів:
Головна » 2008 » October » 13 » Студентська соціальна служба «Бачимо, чуємо, розуміємо!» відзначила річницю створення
20:23
Студентська соціальна служба «Бачимо, чуємо, розуміємо!» відзначила річницю створення
Студентська соціальна служба «Бачимо, чуємо, розуміємо!» відзначила річницю створення Студентська соціальна служба «Бачимо, чуємо, розуміємо!» Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Чернігівського державного інституту економіки і управління відзначила річницю свого створення 06 жовтня 2008 року
З приводу такої події в службі відбулися генеральні збори, під час яких були обговорені здобутки служби та розроблений річний план подальшої діяльності.
Привітали волонтерів Студентської соціальної служби «Бачимо, чуємо, розуміємо!» з річницею: декан юридичного факультету Чернігівського державного інституту економіки і управління Шеремет Олег Семенович, його заступниця Шпомер Алла Іванівна, директор Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Сердюк Оксана Станіславівна та керівники служби – головний спеціаліст відділу соціальної роботи Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Волинець Наталія Іванівна й методист ІІ категорії кафедри соціальна робота Чернігівського державного інституту економіки і управління Шевченко Ганна Миколаївна.
За рік свого існування Студентська соціальна служба «Бачимо, чуємо, розуміємо!» брала участь у великій кількості благодійних акцій та заходів міста Чернігова. Одним з останніх таких заходів була акція «Фішка твого життя – здорово жити!», яка була проведена в кінотеатрі «Перемога» (корпус Чернігівського державного інституту економіки і управління) 25 вересня цього року. Організаторами виступили представники Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та представники «Клініки, дружньої до молоді», залучені до роботи були й волонтери Студентської соціальної служби «Бачимо, чуємо, розуміємо!». Зазначена акція була спрямована на формування здорового способу життя школярів Чернігівських шкіл. До програми заходу входили вікторини, концерт та був створений плакат, на якому кожен бажаючий з присутніх висловив свою думку про те, чим для нього є здоровий спосіб життя.
Основними напрямками діяльності служби є соціально-правова підтримка, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі, адаптація першокурсників, волонтерська діяльність, проведення занять з елементами тренінгу, випуск інформаційного вісника студентської соціальної служби. Волонтери служби дотримуються активної життєвої позиції, небайдужі до проблем оточуючих та беруть участь у благодійних акціях.
Всі бажаючі дізнатися більше про діяльність служби, співпрацювати з волонтерами або звернутися по допомогу можуть до 102 аудиторії юридичного факультету ЧДІЕУ за адресою проспект Миру, 44.Категорія: Молодь | Переглядів: 1665 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar