реклама партнерів:
Головна » 2008 » Жовтень » 20 » Соціальний проект Скрябіна у Чернігові
21:40
Соціальний проект Скрябіна у Чернігові
Соціальний проект Скрябіна у Чернігові Андрій Кузьменко, лідер гурту «Скрябін», знову у Чернігові. У суботу, 18 жовтня, «Кузьма» виступав у Міському палаці культури.
А перед концертом Андрій зустрівся з журналістами. Він залюбки відвідує наше місто. «Чернігів – то давня любов моя», - сказав Кузьменко. Хоча, на запитання чи бачив він чернігівські прикраси, тобто архітектурні пам’ятки, Андрій зізнався, що не бачив. Але, сподівається, що як тільки буде вільний час, то він присвятить його пам’яткам Чернігова.
Як відомо, нещодавно пісню Скрябіна «Мумітроль» вирішили заборонили. У відповідь Андрій задумав написати пісню «Дура цензура», вона спрямована проти чиновників, що дозволяють собі свавілля.
«Я би хотів подивитися на диплом тої людини. Три місяці пісня існувала в ефірі. Нікому вона не мішала. І тут хтось напевно по п’янці, сто процентів, двоє посиділи і сказали: «Ну зараз ми кучерявому зробимо веселе життя». Як піть дать. Я бачив по «Новому каналу» інтерв’ю з тою людиною, Журавським, він навіть не знав, не міг процитувати жодного слова. Він не чув цю пісню», - переконливо казав Кузьменко.
До речі, на концерті на прохання переповненого залу Скрябін, незважаючи на заборону, все-таки заспівав: «Якщо ти зрадиш кохана, я виб’ю всі твої зуби, в коробочку їх поскладаю і буду над нею ридати…». Андрію підспівували навіть діти.
Шанувальники оригінальної української музики мали змогу послухати не лише улюблені пісні («Кольорова», «Давай з тобою займатися любов’ю», «Люди, як кораблі» та інші), а також і нові твори у виконанні «Кузьми».
До речі, концерт Скрябіна мав і соціальну складову – його відвідала молодь з особливими потребами з громадської організації інвалідів «Шанс». Андрій Кузьменко відгукнувся на прохання про підтримку соціального проекту організації та пообіцяв втілити його у життя.
Концертна програма гурту «Скрябін» відбулася за сприяння міського голови Чернігова Олександра Соколова та заступника міського голови Оксани Тунік-Фриз.

Джерело: «Чернігівський формат».

На фото: Андрій Кузьменко із шанувальниками.

Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1757 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar