реклама партнерів:
Головна » 2008 » Листопад » 8 » Святкування Дня української писемності та мови
11:54
Святкування Дня української писемності та мови
Святкування Дня української писемності та мови У Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулося святкування Дня української писемності та мови.
Цей захід, організований та проведений науковими співробітниками музею спільно з викладачами й студентами Київської філії славістичного університету, розпочався з молитви.
У святково прикрашеній залі було розгорнуто книжкову виставку. Відомі чернігівські письменниці Ганна АРСЕНИЧ-БАРАН, Надія ГАЛКОВСЬКА (на знімку), літературознавець Тетяна ДЗЮБА, студенти університету розповіли про здобутки й проблеми вивчення рідної мови, з якими зіштовхуються як педагоги так і студентство у нас на Чернігівщині й загалом в Україні. Звучали також пісні про рідну мову у записах Павла ДВОРСЬКОГО, Павла ЗІБРОВА та інших вітчизняних виконавців.

Джерело: сайт Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла коцюбинського, http://kotsubinsky.at.ua/news/2008-11-07-24Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1462 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar