реклама партнерів:
Головна » 2008 » Листопад » 9 » Куликівчан найбільше хвилюють монопольно занижені ціни на молоко…
11:30
Куликівчан найбільше хвилюють монопольно занижені ціни на молоко…
Куликівчан найбільше хвилюють монопольно занижені ціни на молоко… На цю монопольну неповагу до селянської праці скаржився сьогодні голові обласної ради Наталії Романовій, під час проведення нею виїзної приймальні в Куликівському районі, майже кожен третій із заявників, які прийшли на прийом до районної ради.
Проте, керівником обласного депутатського корпусу було вислухано і немало особистих наболілих проблем громадян. А зверталися куликівчани з різних життєвих питань і на всі з них отримали конкретні відповіді, а їхні звернення були взяті на контроль та вжиття відповідних заходів.
В роботі виїзної приймальні голови обласної ради взяли також участь заступник голови постійної комісії з питань управлыння та розпорядження об`єктами комунальної власності обласної ради Володимир Кравченко, голова Куликівської районної ради Валентина Мельник, начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради Валентина Падій та начальник відділу кадрової роботи та із зверненнями громадян виконавчого апарату обласної ради Надія Панич, відповідальні працівники виконавчих апаратів обласної та Куликівської районної рад, керівники та спеціалісти районних служб пенсійного та соціального забезпечення, працівники засобів масової інформації.

Джерело: Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради, http://www.chernihiv-oblrada.gov.uaКатегорія: Громада та влада | Переглядів: 1006 | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar