реклама партнерів:
Головна » 2008 » Листопад » 10 » Перший відбірковий тур VI Всеукраїнського благодійного фестивалю „Звичайне диво”
21:26
Перший відбірковий тур VI Всеукраїнського благодійного фестивалю „Звичайне диво”
Перший відбірковий тур VI Всеукраїнського благодійного фестивалю „Звичайне диво” Нещодавно в Палаці для дітей та юнацтва пройшов Перший відбірковий тур VI Всеукраїнського благодійного фестивалю „Звичайне диво” серед дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей, - повідомляє управління культури і туризму ОДА.
Організатором Всеукраїнського благодійного фестивалю „Звичайне диво” є Всеукраїнський культурно-мистецький благодійний фонд «Надія-Молодість-Майбутнє», основною метою якого є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій наслання згідно із законодавством. Вже шостий рік поспіль Чернігівський обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв організовує відбіркові тури Фестивалю «Звичайне диво», концепція якого кардинально відрізняється від концепцій вже існуючих проектів.
«Чернігівщина одна з перший відгукнулась на проведення відбіркових турів фестивалю, бо ідея «Звичайного дива» благородна та вкрай необхідна для нашого суспільства, а це пошук талановитих, дійсно обдарованих дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей», - зазначив керівник фестивалю в Чернігові, директор навчально-методичного центру культури і мистецтв Олександр Левочко.
«Дуже приємно, що з кожним роком до проведення фестивалю долучається все більше й більше управлінь та відділів обласної адміністрації, спонсорів»,- акцентував пан Левочко.

Окрім Управління культури і туризму ОДА, фестиваль підтримали Управління сім’ї та молоді, Управління освіти і науки ОДА та кримінальна міліція у справах неповнолітніх ВСУ.
Гостем фестивалю був театр клоунади "БалаганчіК" (керівник Олег Посполітак).

Всього у відбірковому турі приняло участь 89 дітей зі шкіл області:
Прилуцька гімназія № 1,
с. Редьківка НВК,
Семенівська гімназія № 2,
Чернігівська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступеня ,
Чернігівська ЗОШ № 35,
Щорська ЗОШ-інтернат,
Щорська гімназія,
Яблунівська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступеня,
Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2,
Старобасанська школа-інтернат,
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ступеня,
Городнянська ЗОШ І-ІІ ступеня,
Комарівська школа-інтернат,
Корюківська школа мистецтв,
Куликівський р-н, с. Дроздівка,
с. Редьківка НВК,
Краснохутірська школа-інтернат.

Склад журі:

Левочко Олександр Володимирович - Директор обласного навчально-методичного
центру культури і мистецтв, голова журі

Веремійчик Інеса Василівна - Провідний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації, заступник голови журі

Шемец Андрій Миколайович - Головний спеціаліст управління сім’ї і молоді, заступник голови журі

Медвідь Галина Василівна- Секретар обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв, секретар журі

Члени журі:

Карапута Віра Петрівна - Завідуюча відділом обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв

Писанка Анатолій Григорович - В.о. начальника кримінальної міліції у справах дітей

Бугрим Марина Анатоліївна - Завідуюча відділом естетичного виховання Палацу дітей та юнацтва.

Коцур Ольга Олексіївна - Головний хормейстер обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв

Щукіна Наталія Олександрівна - Відмінник освіти, керівник зразкового хореографічного колективу «Фантазія» Палацу дітей та юнацтва

Шевцова Людмила Василівна –Завідуюча відділом декоративно-прикладної творчості Палацу дітей та юнацтва

Тищенко Наталія Петрівна - Провідний методист з образотворчого мистецтва обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв

Переможці по номінаціях :

СКУЛЬПТУРА
Градусов Сергій Євгенійович, 17років
Комарівська школа-інтернат

ДЕКОРАТИВНО- ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО
Стельмашенко Євгенія Олександрівна, 15років
Корюківська школа мистецтв

ГРАФІКА
Лапітан Марія Геннадіївна, 13 років
Куликівський р-н, с. Дроздівка

ЖИВОПИС
Малетич Василь Михайлович, 14 років
Ніжинське училище культури і мистецтв

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ
Слізко Христина Олегівна, 16 років
Щорська гімназія

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ
Литвиненко Світлана Ігорівна, 14років
Прилуцька гімназія № 1

НАРОДНИЙ ВОКАЛ
Багмут Інна Миколаївна, 13років
Коропський район, Череншенівська ЗОШ- інтернат .

ОРИГІНАЛЬНИЙ РОЗМОВНИЙ ЖАНР
Лук’янченко Тетяна Володимирівна, 12 років
Чернігівська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступеня

ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО
Семянникова Дар’я Ігорівна, 13 років
с. Редьківка НВК, Дитячий будинок сімейного типу

Джерело: Майшев Олександр, управління культури і туризму ОДА,
http://cult.gov.ua/news/2008-11-10-684



Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1560 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.



Всього коментарів: 0
avatar