реклама партнерів:
Головна » 2008 » Листопад » 12 » Антошин: "Квитанції, які вже одержали чернігівці, є дійсними"
15:41
Антошин: "Квитанції, які вже одержали чернігівці, є дійсними"
Антошин: Жителям Чернігова за послуги ЖКГ за жовтень потрібно сплачувати за новими підвищеними тарифами. Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Вадим Антошин.
"Квитанції, які вже одержали чернігівці, є дійсними", - сказав він.
В.Антошин пояснив, що сесія міськради відбулася 31 жовтня, а тарифи на квартплату, теплопостачання зросли з 1 жовтня і діяли упродовж місяця.
"Крім того, сесія міськради ще не завершилася і рішення про скасування підвищених тарифів не набуло чинності", - прокоментував ситуацію В.Антошин.
Водночас він ще раз наголосив, що управління житлово-комунального господарства вважає рішення депутатів незаконним і таким, що ставить під загрозу роботу системи життєзабезпечення Чернігова, насамперед, продовження опалювального сезону, наявність гарячого водопостачання у місті.
Субсидії населенню за послуги ЖКГ також мають нараховуватися відповідно до тарифів, введених у дію з 1 жовтня цього року.

Джерело: Відділ зв'язків з громадськістю міської ради, http://chernigiv-rada.gov.uaКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1732 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar