реклама партнерів:
Головна » 2008 » Листопад » 21 » Презентація обласного тому Національної книги пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років
18:41
Презентація обласного тому Національної книги пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років
Презентація обласного тому Національної книги пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років 20 листопада за участю голови облдержадміністрації Володимира Хоменка відбулася презентація обласного тому Національної книги пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.
У заході взяли участь члени редколегії обласного тому, працівники архівних установ, музейних і бібліотечних закладів, представники місцевих органів виконавчої влади, науковці, викладачі, студенти та журналісти.
Відкриваючи захід, голова облдержадміністрації назвав цю книгу вінцем багаторічної копіткої самовідданої праці багатьох людей: знаних науковців, освітян, архівістів, працівників державних установ та органів місцевого самоврядування, волонтерів. Символічно, що чернігівський обласний том Національної книги пам'яті побачив світ у 2008 році, який увійде в історію України як Рік вшанування жертв Голодомору.
«Якими були масштаби страшних «жнив скорботи» на Чернігівщині – напевно, встановити вже неможливо. На превеликий жаль, імена тисяч жертв назавжди залишаться невідомими… Невідомими, але не забутими», - сказав Володимир Хоменко.
У книзі Пам'яті і книзі Скорботи – імена загиблих, які вдалося встановити на підставі нечисленних уцілілих архівних документів, книг реєстрації актових записів про смерть, а також свідчень очевидців Голодомору, спогадів сучасників.

Джерело: офіційний сайт облдержадміністрації, http://oda.cg.gov.ua

Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 918 | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar