реклама партнерів:
Головна » 2008 » Листопад » 25 » Міжнародна науково-практична конференція у Чернігові
20:09
Міжнародна науково-практична конференція у Чернігові
Міжнародна науково-практична конференція у Чернігові Сьогодні, 25 листопада, у Чернігівському державному педагогічному університеті ім. Т.Г.Шевченка за підтримки Чернігівського міського голови О.Соколова відкрилась Міжнародна науково-практична конференція "Виховання у сім’ї та суспільство".
У роботі конференції беруть участь науковці, студенти, аспіранти, представники державних і недержавних навчально-виховних установ різних міст України та інших країн, зокрема представники Датського та Російського відділень Асоціації всесвітньої освіти.
З вітальним словом до учасників конференції звернулися проректор з навчальної роботи, кандидат історичних наук, доцент Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка Володимир Тандура та доктор педагогічних наук, професор, директор Інституту соціальної роботи та управління НПУ ім. М.П. Драгоманова Алла Капська.

У ході конференції працюватимуть секції за напрямками:
- Новітні технології освіти і виховання дітей, в т.ч. духовного виховання, культурного розвитку.
- Виявлення природних задатків, їх розвиток і особливості роботи з обдарованими дітьми.
- Формування педагогічної культури батьків, підготовка до усвідомленого батьківства.
- Підготовка молодих людей до сімейного життя, зміцнення інституту сім’ї, підвищення духовного і культурного рівня молоді.
- Питання взаємодії та інтеграції громадських організацій, державних освітніх установ, меценатів у сфері виховання дітей.
- Секція студентської науки.

Джерело: Відділ зв'язків з громадськістю міської ради, http://chernigiv-rada.gov.uaКатегорія: ПОДІЇ | Переглядів: 990 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar