реклама партнерів:
Головна » 2008 » Листопад » 26 » Чернігів готується до Новорічних та Різдвяних свят
20:42
Чернігів готується до Новорічних та Різдвяних свят
Чернігів готується до Новорічних та Різдвяних свят В управлінні архітектури та містобудування міської ради, використовуючи досвід минулого року, розробили план-схему святкового освітлення міста. За рахунок коштів міського бюджету планується святкове оформлення та ілюмінація Красної площі міста, встановлення та прикрашення головної ялинки.
Свій внесок у декорування вулиць мають зробити і місцеві підприємства. Про це йшла мова під час наради під головуванням заступника міського голови Олега Білоусова з представниками промислових, торгівельних підприємств та банківських установ обласного центру з питань святкового оформлення міста.
З року в рік у Чернігові, як зазначалось на нараді, розвивається тенденція до збільшення кількості підприємств, які долучаються до святкового освітлення міста, та поліпшується оригінальність оформлення вітрин та фасадів, використовуються найсучасніші новинки технічних досягнень. Олег Олександрович звернувся з проханням до керівників підприємств і банків об'єднати зусилля з органами міської влади та святково прикрасити фасади офісів, вітрин, а також розмістити новорічні прикраси на деревах поблизу своїх установ.
О. Білоусов повідомив, що планується святково оформити не лише центральну частину міста, проспекти Миру та Перемоги, а й вулиці Рокосовського та Шевченка до Палацу урочистих подій. Адже, не зважаючи на певні труднощі, що зумовлює фінансово-економічна ситуація в державі, як вважає заступник міського голови, необхідно зробити все можливе, щоб місто на Новорічні та Різдвяні свята виглядало святково та створювало піднесений, радісний настрій для жителів і гостей міста.
За інформацією управління торгівлі, послуг та розвитку підприємництва цьогоріч традиційно проводитиметься конкурс на краще оформлення вітрин, фасадів та прилеглої території об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення, інших закладів, підприємств та організацій міста.
О. Білоусов закликав бізнесменів проводити консультації з управлінням архітектури міськради, аби святкова ілюмінація була виконана у єдиному стилі та мала оригінальність художньо-естетичного вирішення. Управління житлово-комунального господарства міста надаватиме допомогу щодо розташування прикрас та їх підключення.

Джерело: Відділ зв'язків з громадськістю міської ради, http://www.chernigiv-rada.gov.uaКатегорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1079 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar