реклама партнерів:
Головна » 2008 » Листопад » 27 » Перевірки аптек
20:47
Перевірки аптек
Перевірки аптек З метою припинення необґрунтованого зростання цін на лікарські засоби вітчизняного та іноземного виробництва та на виконання спільного доручення Міністерства економіки, Державної податкової адміністрації України, Міністерства внутрішніх справ та Державної інспекції по контролю за цінами щодо організації роботи у цьому напрямку Державною податковою інспекцією у м. Чернігові, починаючи з 01.01.2008 року, здійснено 79 перевірок щодо контролю за розрахунковими операціями.
За виявлені порушення до суб’єктів господарювання застосовано штрафних (фінансових) санкцій на загальну суму 28,248 тис. грн.
Також податківцями постійно здійснюється моніторинг цін на окремі види лікарських засобів, контроль за розрахунковими операціями та застосуванням реєстраторів розрахункових операцій. Обов’язково перевіряються та досліджуються суми грошових коштів, які повертаються через такі реєстратори. У разі виявлення безпідставного підвищення цін на ліки (порушення вимог пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 №1548 „Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)”) проводяться хронометражні спостереження безпосередньо в аптеках з метою встановлення реальних обсягів отриманої виручки.

Крім того, на виконання вимог вищезгаданої постанови Кабінету Міністрів України створено постійно діючу робочу групу, до складу якої увійшли податківці, працівники органів внутрішніх справ, прокуратури, державної інспекції по контролю за цінами.
Протягом серпня-листопада проведено спільні перевірки 33 аптек, у 24 з них встановлено порушення порядку розрахунків зі споживачами. Безпідставне зростання цін на лікарські засоби та препарати не встановлено. Робота у цьому напрямку продовжується.

Ярослав Олійник, заступник начальника відділу контролю за розрахунковими операціями ДПІ у м. Чернігові, http://chernigiv-rada.gov.uaКатегорія: Медицина | Переглядів: 1013 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar