реклама партнерів:
Головна » 2008 » Листопад » 29 » У рамках фестивалю "Світ без обмежень" відбудуться "Танці на візках"
19:57
У рамках фестивалю "Світ без обмежень" відбудуться "Танці на візках"
У рамках фестивалю У Чернігові триває підготовка до традиційного фестивалю творчості людей з особливими потребами "Світ без обмежень".
Про це повідомила директор Чернігівського міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Оксана Сердюк.
Фестиваль пройде 3 грудня – у Міжнародний день інваліда – у міському палаці культури.
О. Сердюк розповіла, що упродовж п'яти років фестиваль об'єднував молодь з особливими потребами, допомагав розкрити творчі здібності та реалізувати себе. Цього року організатори фестивалю вирішили розширити його рамки, взагалі відмовившись від вікових меж.
Планується, що до Міжнародного дня інваліда у міському палаці культури буде влаштована виставка творчих робіт людей з особливими потребами, відбудуться презентації громадських організацій, які працюють з інвалідами, а також концерт. "Родзинкою концертної програми стане соціальний проект "Танці на візках", що реалізується у Чернігові вперше", - сказала О. Сердюк.
Ідея нового для обласного центру проекту належить кільком громадським організаціям. Наразі у школі №27 тривають репетиції. Молодим людям на візках допоможуть танцювати і втілити їхні мрії студенти-хореографи Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

Джерело: Радник міського голови Ірина Синельник, http://chernigiv-rada.gov.uaКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1981 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar