21:15 Хто боїться вступу України в Європейський Союз та НАТО? | |
![]() ![]() Наша держава робить правильні наступальні кроки на шляху до членства в Альянсі, але на заваді, насамперед, стають постійні чвари на вітчизняному політичному олімпі. Нескінченні суперечки, повсякчасні дострокові вибори й перевибори, внутрішньополітичні конфлікти відтісняють головне – державні інтереси. За словами голови наглядової ради фундації «Суспільність» Олега Рибачука, й «дозрівання» України до інтеграція в ЄС та НАТО, відтерміннування членства – проблема здебільшого політична. Велика роль щодо об’єктивного висвітлення євро інтеграційних процесів належить і засобам масової інформації, особливо регіональним, адже подекуди жителі «глибинок» не усвідомлюють перспектив і необхідності колективної безпеки країн. На думку голови обласної ради Наталії Романової, котра взяла участь у прес-конференції, саме журналісти можуть суттєво впливати на формування позитивного іміджу України за кордоном. Ольга Чернякова. | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |