реклама партнерів:
Просвітянський вертеп у Чернігові - 11 Січня 2009 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2009 » Січень » 11 » Просвітянський вертеп у Чернігові
16:48
Просвітянський вертеп у Чернігові
Просвітянський вертеп у Чернігові 7 cічня представники молодіжних громадських організацій Чернігова - „Молода Просвіта”, „Тризуб” ім. С. Бандери та активна студентська молодь, привітали традиційним Різдвяним Вертепом прихожан Пятницької і Катерининської православних церков Київського Патріархату.
Сценарій до Різдвяного Вертепу був взятий із творчого доробку казкаря Сашка Лірника. Чернігівські молоді просвітяни Петренко Євген та Ніконенко Віталій трішки переробили сценарій та привели його у відповідність до християнської моралі.
Насамкінець, ЧМГО "Молода просвіта" висловлює подяку за сприяння в проведенні і гостинний прийом в єпархіальному управлінні Єпископу Чернігівському і Ніжинському Іларіону та чернігівському відділенню всеукраїнського товариства Просвіта ім. Т. Шевченка за надане приміщення для репетицій.

Прес-служба Чернігівського обласного осередку ВМГО „Молода Просвіта”.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 975 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar