реклама партнерів:
Головна » 2009 » Квітень » 4 » Проти вулиці Мазепи в Чернігові регіонали, комуністи і навіть єдиноцентристи
09:46
Проти вулиці Мазепи в Чернігові регіонали, комуністи і навіть єдиноцентристи
Проти вулиці Мазепи в Чернігові регіонали, комуністи і навіть єдиноцентристи Комісія Чернігівської міської ради з упорядкування найменувань вулиць розглянула звернення обласної організації Української народної партії щодо перейменування вулиці 50 років СРСР на вулицю гетьмана Мазепи.
Вісім з дев’яти присутніх на засіданні комісії проголосували проти того щоб змінити назву вулиці. Традиційно на засіданні найбільш одіозні висловлювання стосовно „зрадника” Мазепи надходили з вуст депутата-регіонала Віктора Демшевського.
Роз’яснення представника УНП, історика Андрія Глухенького щодо внеску історичної постаті Мазепи в розвиток Чернігівського краю взагалі не бралися до уваги. Відомий своїми комуністичними настроями почесний громадянин Чернігова Герард Кузнєцов апелював до нього з тим що він пройшов війну й точно знає, що такі історичні діячі як Мазепа, Виговський, Шухевич зрадники.
Вельми цікавою виявилася й позиція начальника управління міської ради з питань ЖКГ й за сумісництвом голови Новозаводської районної організації партії Єдиний Центр Вадима Антошина. Він визначив, що питання перейменування вулиць носять політичний характер, а отже повинні розглядатися в позавиборчий період. Вадим Антошин, самотужки навіть „встановив” початок президентських передвиборчих перегонів. Назвав дату 1 квітня. Пропозицію пана Антошина (який ще не так давно був товаришем Антошиним – членом СПУ) комісія прийняла за основу й проголосувала.

Члени комісії, які були присутні на засіданні та голосували проти вулиці Мазепи в Чернігові:

Шеремет Олег Семенович
Васюта Олег Павлович
Антошин Вадим Леонідович
Демшевський Віктор Федорович
Кузнєцов Герард Олексійович
Кібальник Світлана Миколаївна
Соломаха Ірина Григорівна
Голуб В’ячеслав Львович

Автор: Ігор ЛевенокКатегорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 1256 | Теги: УНП, перейменування, Мазепа, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar