реклама партнерів:
Головна » 2009 » Квітень » 4 » Обласний тур Всеукраїнської історико-етнографічної експедиції учнівської та студентської молоді “Україна вишивана”
09:51
Обласний тур Всеукраїнської історико-етнографічної експедиції учнівської та студентської молоді “Україна вишивана”
Обласний тур Всеукраїнської історико-етнографічної експедиції учнівської та студентської молоді “Україна вишивана” 3 квітня 2009 року в Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського відбулася підсумкова конференція переможців та призерів обласного туру Всеукраїнської історико-етнографічної експедиції учнівської та студентської молоді “Україна вишивана”, організатором якого є Центр дитячого та юнацького туризму та екскурсій. Цей захід вже традиційно проводиться в музеї, фахівці якого беруть участь роботі журі конкурсу, надають методичні поради та консультації щодо традиційної чернігівської вишивки.
Для учасників конференції, які зібралися у військово-історичному відділі, була організована спеціальна виставка творів майстринь народної вишивки з колекції музею та приватних зібрань, а також екскурсія на виставку “Узором скрашена життя дорога”. У заході взяли участь члени Національної спілки майстрів народного мистецтва В. Зайченко, О Костюченко та Н. Черняк.

Людмила Линюк, Сергій Лаєвський
Джерело: управління культури та туризму, http://cult.gov.ua/news/2009-04-04-1044Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1552 | Теги: музей Тарновського, музей, етнографія, Чернігів, вишиванки, культура | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar