реклама партнерів:
Головна » 2009 » April » 18 » Як перестати хропіти? Декілька професійних порад
10:33
Як перестати хропіти? Декілька професійних порад
Як перестати хропіти? Декілька професійних порад Людина, яка хропить, є справді катастрофою для закритого купе поїзда або три-чотиримісного (якщо не більше) готельного номера. Хропіння дратує, хропіння приводить до стресу оточуюючих. Хропіння також шкідливе і для того, хто хропить. В той же час, статистичні дослідження показують, що число хропунів збільшується з віком, і серед людей похилого віку хропунів налічується третина, якщо не більше.
Власне, хропіння не піддається або слабо піддається лікуванню, тому "вилікуватися" складно. Складно, проте все ж таки можливо. Медики пропонують декілька способів, які допоможуть або взагалі позбавитися від хропіння, або хоч би менше хропіти.
1. Ви хропите в основному тоді, коли лежите на спині. Спробуйте інші положення тіла - і хропіння може припинитися.
2. Серед людей з великою вагою, багато є хропунів. Саме зайва вага часто приводить до хропіння. Скидайте вагу, і хропіти почнете менше.
3. Зловживання алкоголем і транквілізаторами теж досить часто приводить до проблеми хропіння. Особливо шкідливе сумісне вживання лікарських препаратів і алкоголю - ніколи не вартує це робити, і не тільки через хропіння.
4. Лікуйте алергічні захворювання - вони теж часто є причиною хропіння.
5. Якщо проблема хропіння зайшла вже дуже далеко - тоді варто подумати про покупку спеціального пристрою, який вдягається на обличчя, і не дозволяє хропуну хропіти.
6. Куріння... Власне, про куріння написано і сказано вже дуже багато. Ну, ще чого один негативний аспект куріння - більшість курців хропуть.
7. Розробіть режим дня. Стабільний режим дня, де чітко вказаний час сну і час неспання, допомагає не тільки позбавитися від хропіння, але і стати здоровішим.
8. Іноді вагітні жінки, які ніколи до вагітності не хропіли, починають хропіти. Медики радять в цьому випадку звернутися до лікаря.

Джерело: http://cikavo.comКатегорія: Медицина | Переглядів: 1175 | Теги: хропіння, Цікаво, поради, курці | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar