реклама партнерів:
Головна » 2009 » April » 19 » Чернігівські депутати вручили слабочуючим дітям Великодні паски
20:05
Чернігівські депутати вручили слабочуючим дітям Великодні паски
Чернігівські депутати вручили слабочуючим дітям Великодні паски 80 вихованців спецшколи для дітей зі зниженим слухом отримали духмяні Великодні паски від депутатів Чернігівської міської ради.
Напередодні великого православного свята дітей відвідали секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет, депутати Галина Чічікало і Валерій Солдатов, начальник управління освіти міськради Володимир Купріяненко та начальник відділу зв'язків з громадськістю міськради Ірина Соломаха.
Секретар міськради та депутати привітали вихованців школи, а директор закладу Анатолій Коломієць, у свою чергу, подякував за виявлені турботу й увагу та запросив частіше бувати на гостинах.
Учні спецшколи підготували для гостей невеличкий концерт. "Ми просто вражені майстерністю і силою духу дітей, що попри фізичні вади прагнуть жити яскравим повноцінним життям. Наш обов'язок – їх підтримувати і допомагати," – наголосили депутати.

Відділ зв'язків з громадськістю міської радиКатегорія: Громада та влада | Переглядів: 1218 | Теги: великдень, Подарунки, діти, депутати | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 1
avatar
0
1 Юрий • 17:22, 21.04.2009
Хочь якась від них користь.
avatar