реклама партнерів:
Головна » 2009 » Травень » 11 » Хліб із маслом – чернігівська гордість
17:07
Хліб із маслом – чернігівська гордість
Хліб із маслом – чернігівська гордість Підприємства Чернігівщини подали перші заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі якості товарів та послуг "100 кращих товарів України".
Про це повідомив генеральний директор державного підприємства "Чернігівстандартметрологія" Віталій Бекешко.
"Першим подав заявку Ічнянський завод сухого молока та масла", - сказав він.
Віталій Бекешко додав, що підприємство уже не вперше бере участь у конкурсі якості та перемагає. Цього року ічнянські виробники представили у "100 кращих товарів України" продукцію "Масло солодковершкове "Селянське".
Заявки подали ще три підприємства Чернігівщини: ВАТ "Ніжинський хліб", Чернігівське відділення "САН ІнБев Україна" та ТОВ "Торговий дім "Сіверяни".
Чернігівські пивовари представили на конкурсі свою продукцію "Пиво "Чернігівське світле".
Підприємство "Торговий дім "Сіверяни" знаходиться у селі Вишневе Ріпкинського району та займається виробництвом молочних продуктів. Його конкурсна продукція – молоко згущене варене "Ірис".
"Прагнення підприємств випускати товари та надавати послуги високої якості допомагає розвивати економіку та долати кризу", - наголосив Віталій Бекешко.
Він також нагадав, що прийом заявок на участь у регіональному етапі конкурсу "100 кращих товарів України" триває до 15 травня.

Прес-служба ДП "Чернігівстандартметрологія"Категорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 1707 | Теги: 100 кращих товарів України, Чернігівстандартметрологія | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar