Цієї ночі армія рф завдала удару по Чернігову. Атакували ударним безпілотником житловий мікрорайон. Пошкоджені домівки людей та автівки... ... Читати далі »
14 березня на честь Захисників України визвольних змагань минулого вшанував пам’ять і поклав квіти від імені Українського інституту національної пам’яті та рухівців – борців за незалежність України в XX столітті до пам'ятного каменя «Борцям за волю України. Жовтень 1992 р.» у Чернігові регіональний представник Інституту.... ... Читати далі »
В умовах воєнного стану підрозділи Національної гвардії України посилюють заходи безпеки у місті Чернігові. Гвардійці розпочали виконання завдань із забезпечення правопорядку та протидії ворожим диверсійним групам, які можуть діяти поблизу кордону з росією та білоруссю.... ... Читати далі »
Колектив Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Софії та Олександра Русових з глибоким сумом сповіщає про раптову смерть нашої колеги – заслуженого працівника культури України, відомої чернігівської бібліотекарки-бібліографа, дослідниці, журналістки, публіцистки, яка присвятила своє життя науковій роботі в галузі краєзнавств... ... Читати далі »
За 82 роки трагедія Корюківки не забулася. Шість тисяч сімсот українців було спалено мадярами під командуванням німців та за участі російських "казаков" при мовчазному спогляданні совєтських партизанів. Останні виглядали, як вовки з лісу, але й палець об палець не вдарили, щоби врятувати своїх людей. Хоча саме через їх провокації нацисти й палили к... ... Читати далі »
Минає 11 років, відколи триває незаконна анексія й тимчасова окупація півострова росією. Сьогодні у Чернігові підняли прапор кримськотатарського народу – на знак солідарності і підтримки кримських татар. У виконанні Академічного народного хору лунав гімн кримських татар «Я поклявся перед народом…». Саме цього дня у 2014 році у Сімферополі тисячі кр... ... Читати далі »
У 2014 році росія розв’язала агресію проти України й окупувала Крим. Сьогодні ж - минає три роки від початку повномасштабного вторгнення ворога.... ... Читати далі »
22 лютого в Музеї боротьби за відновлення незалежності України на Чернігівщині, який знаходиться в історичному помешканні обласної організації Народного Руху України (з лютого 1990 р.), проведено круглий стіл з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.... ... Читати далі »