18:55 26 листопада запали свічку в пам’ять жертв голодоморів в Україні | |
![]() У цей день о 16:00 долучайтеся до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Через дев’ять десятиліть після Голодомору-геноциду проти українців знову застосовують методи геноциду. Майже дев’ять місяців повномасштабної війни засвідчили: здійснюючи вторгнення, Росія має на меті знищити українську націю як таку. Знищити українську ідентичність, культуру, мову. Для цього окупанти вбивають і депортують українців, застосовують ракетний терор проти цивільного населення, руйнують міста, спалюють українські книжки. Геноциди і Сталіна, і Путіна спрямовані на те, щоб подолати опір українців, провчити непокірних, виховати лояльність та перетворити тих, хто залишиться, на «радянських/російських» людей, тобто рабів. Сьогодні українці мають власну державу та армію. І завдяки цьому успішно протистоять путінському геноциду. ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО! Сергій Бутко, Сергій Горобець, Український інститут національної пам’яті | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |