Активні бойові дії на Чернігівщині тривали з 24 лютого до початку квітня 2022 року. Дві третини області понад місяць були під окупацією ворога.... ... Читати далі »
У Небесному війську Захисників України гідне місце займають і уродженці Чернігова — північної брами фортеці нашої країни. Серед них згадаємо про Героя України (посмертно) Дмитра РОМАНЧЕНКА, капітана 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи Сухопутних військ Збройних Сил України.... ... Читати далі »
24 березня у Чернігові, в Музеї боротьби за відновлення незалежності України на Чернігівщині, який знаходиться в історичному помешканні обласної організації Народного Руху України (з лютого 1990 р.), проведено круглий стіл до 25-х роковин від дня смерті В’ячеслава ЧОРНОВОЛА, державного, громадського, політичного діяча, журналіста, народного депутат... ... Читати далі »
Російська армія випустила керовані бомби на будинок культури у місті Семенівка на Чернігівщині, внаслідок чого двоє людей отримали поранення.... ... Читати далі »
20 березня на Валу, на території Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», проведено низку урочистих заходів на честь 385 річчя з дня народження гетьмана України Івана Мазепи (1639—1709).... ... Читати далі »
Ворог завдав ракетний удар по одному з сіл, родина з малолітньою дитиною залишилася без житла. Чоловік, жінка та їхня 6-річна дочка дивом вижили та не постраждали.... ... Читати далі »
1 березня в муніципалітеті відбулося вручення відзнак «За оборону Чернігова» 30 військовослужбовцям та військовослужбовицям 1-шої окремої танкової Сіверської бригади. З ними зустрівся в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако, подякував від імені всієї громади за захист рідного міста у 2022 році та передав медалі.... ... Читати далі »
1 березня у м. Корюківка Корюківського району Чернігівської області відбулися меморіальні заходи вшанування пам’яті жертв злочину нацистських карателів, який було скоєно 81 рік тому.... ... Читати далі »
Вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні, 10-річчю від початку російсько-української війни та Другій річниці широкомасштабної російсько-української війни у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей присвятили Історичний екскурс «Російсько-українська війна та її герої». І щоб ретельно дослідити, розібратися і зрозуміти ці важливі події і теми, а т... ... Читати далі »
З черговим візитом у Чернігові представники Латвії. 22 лютого в.о. міського голови Олександр Ломако зустрівся з державним секретарем міністерства економіки Латвійської Республіки Едмундсом Валантісом, головою представництва в Україні латвійського агентства інвестицій та розвитку Айнарсом Межулісом, заступницею Надзвичайного і Повноважного Посла Лат... ... Читати далі »