реклама партнерів:
Головна » 2010 » Серпень » 1 » Акція протесту проти "дерибану" чернігівської землі. ФОТО
20:12
Акція протесту проти "дерибану" чернігівської землі. ФОТО
Акція протесту проти «Ганьба депутатам», «Зупинимо незаконні дії депутатів», «Збережемо історичні куточки нашого стародавнього міста» – саме такими гаслами учасники акції протесту зустріли 30 липня 2010 року депутатів Чернігівської міської ради, які збиралися на чергову сесію.
Активісти Чернігівської міської організації Української народної партії та мешканці обласного центру засудили депутатів за прийняття 24 червня скандального рішення про виділення земельних ділянок під будівництво в історичних та реакраційних зонах міста. І попередили, що категорично проти намагань депутатів подолати вето міського голови.
Протестуючі у вигляді театралізованого дійства наочно показали глибину земельної корупції в депутатському середовищі міськради. Вони принесли у торбинках землю для них. «Депутат» торгував земельними ділянками, а «бізнесмен» за долари її купував.
Депутати на сесія міської ради навіть не змогла прийняти порядок денний. Бо, не було кворуму. Адже, для прийняття легітимних рішень міськради необхідно 26 голосів, а для подолання вето міського голови – 34.
Перед початком пленарного засідання сесії зареєструвалосяо 29 депутатів. З них – 6 перебували у відпустках, 4 осіб повідомили про свою відсутність через об’єктивні причини, а 11 – не прийшли з невідомих причин.
Ініціатор та автор проекту рішення про «дерибан» землі – депутат міської ради Таїсія Радчук (Блок Юлії Тимошенко) запропонувала зняти суперечливе питання з порядку денного. Але пропозицію було відкинуто. Тому, що законодавство вимагає обов’язковий розгляд питання після вето міського голови. Після цього кворум «зник» - у залі залишилося 24 депутати. Чернігівський міський голова Олександр Соколов вирішив перенести пленарне засідання сесії.
Українська народна партія заявляє, що жодні зволікання, маневри депутатів не допоможуть їм «дерибанити» чернігівську землю. Чернігівська міська організація застосує для протидії усі законні засоби.

Джерело: Прес-служба Чернігівської міської організації Української народної партії

Категорія: Громада та влада | Переглядів: 1203 | Теги: УНП, дерибан, відео, Чернігів, земля | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar