реклама партнерів:
Головна » 2019 » Листопад » 15 » Андрій Парусов призначений новим прокурором Чернігівської області
18:49
Андрій Парусов призначений новим прокурором Чернігівської області
Андрій Парусов призначений новим прокурором Чернігівської області Заступник Генерального прокурора Віктор Трепак представив колективу прокуратури Чернігівської області нового керівника.
Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернігівської області.

“У п’ятницю, 15 листопада 2019 року, заступник Генерального прокурора Віктор Трепак представив нового прокурора Чернігівської області Андрія Парусова”, — йдеться у повідомленні.
Віктор Трепак зазначив, що перед прокуратурою стоять виклики, які потрібно долати разом.

“Я впевнений, що серед прокурорів є багато чесних, кваліфікованих та політично незаангажованих працівників, які здатні забезпечити виконання покладених на прокуратуру функцій та вирішити основні завдання, окреслені Генеральним прокурором”, — зазначив у виступі Віктор Трепак.
Заступник Генерального прокурора наголосив на ключових напрямах роботи та визначив проблемні питання з огляду на специфіку регіону.

Також повідомляється, що Андрій Парусов висловив подяку за довіру та запевнив, що спрямує свою діяльність, перш за все, на забезпечення злагодженої роботи колективу прокуратури області в рамках закону. Окремо новопризначений прокурор зупинився на правах та інтересах працівників, яких пообіцяв представляти в усіх інстанціях.

Також Віктор Трепак представив колективу першого заступника прокурора Чернігівської області Філіпа Бєликова.

Андрій Парусов працює в органах прокуратури з 2002 року. За цей час обіймав різні посади в органах прокуратури Тернопільської області, а також Генеральної прокуратури України. Має нагрудний знак "Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури" ІІІ ступеня.

За матеріалами УННКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 551 | Теги: прокуратура, Чернігів, Андрій Парусов | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar