реклама партнерів:
Головна » 2021 » Серпень » 16 » АНОНС. Відкриття меморіальної дошки на честь сотника армії УНР і співзасновника ОУН Максима Загривного
20:26
АНОНС. Відкриття меморіальної дошки на честь сотника армії УНР і співзасновника ОУН Максима Загривного
АНОНС. Відкриття меморіальної дошки на честь сотника армії УНР і співзасновника ОУН Максима Загривного 18 серпня о 10:00 біля Історико-краєзнавчого музею у селищі Михайло-Коцюбинське Чернігівського району Чернігівської області, на малій батьківщині Героя, відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки на честь борця за незалежність України в XX столітті, сотника армії Української Народної Республіки, одного з засновників Організації українських націоналістів, поета Максима Загривного.

Організатори: Михайло-Коцюбинська селищна рада за сприяння Українського інституту національної пам’яті.

Після урочистого відкриття заплановано в Будинку культури проведення круглого столу про життя та внесок у визвольну боротьбу Максима Загривного за участі науковців.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ: Історико-краєзнавчий музей смт. Михайло-Коцюбинське Чернігівського району Чернігівської області за адресою вул. Миру, 4-а (центральна площа селища).

ПОЧАТОК ЗАХОДУ: о 10:00 18 серпня 2021 року.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1504 | Теги: Максим Загривний, Чернігів, ОУН | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar