реклама партнерів:
Головна » 2016 » December » 31 » Аварія на магістральному водопроводі у Чернігові
16:27
Аварія на магістральному водопроводі у Чернігові
Аварія на магістральному водопроводі у Чернігові 31 грудня 2016 року триває усунення аварії на магістральному водопроводі Д=500 мм по вулиці Гончій, інформує кореспондента "Чернігівського формату" КП Чернігіводоканал".

Порив водопроводу стався у другій половині дня 30.12.2016. Для забезпечення центральної частини міста водою було проведено аварійне переключення водопостачання на водопровід Д=200 мм. Всі будинки Чернігова забезпечені питною водою, але через підвищене споживання води та те, що вона подається по водопроводу значно меншого діаметру, спостерігається зниження тиску води. Загалом ці, та інші чинники вплинули на якість питної води в системі водопостачання Чернігова.

Порив водопроводу Д=500 мм по вул. Гончій стався близько 14 години 30 грудня. Аварійними службами КП «Чернігівводоканал» було проведене переключення водопостачання на водопровід Д=200 мм. Станом на 11 годину дня 31 грудня труба в місці пориву була відремонтована. Після підключення води, відбувся ще один порив на відстані 14 метрів від попереднього. Наразі триває усунення другого пориву. Роботи планують завершити до 17 години 31 грудня, але, чи можна гарантувати, що на аварійній ділянці водопроводу не відбудеться нового пориву?

Магістральний водопровід по вулиці Гончій відпрацював нормативні терміни та потребує заміни. Будівництво водопроводу проходило ще у 60-70 роки. Основна причина виходу трубопроводу з ладу – підземна корозія труби. Сталева труба Д=500 мм по вулиці Гончій потребує заміни, але, нажаль, провести одночасну заміну усього водопроводу неможливо з технічних та фінансових причин.

У 2016 році було проведено заміну ділянки водопроводу від дюкеру через річку Стрижень по вул. Гончій до вул. Київська. Наприкінці року, 29.12.2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг погодила інвестиційну програму КП «Чернігівводоканал» до якої включено заміну водопроводу Д=500 мм на ділянці від вул. Київська до проспекту Перемоги. Аварійна ділянка буде замінена у 2017 році в рамках інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал».

Наразі аварійні служби КП «Чернігівводоканал» докладають усіх зусиль для забезпечення міста водою у святкові дні. Керівництво КП «Чернігівводоканал» приносить вибачення абонентам за погіршення якості води і сподівається, що жителі міста з розумінням поставляться до ситуації, що склалася, повідомляє інформаційна служба КП «Чернігівводоканал» .

Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 728 | Теги: аварія, Чернігів, Водоканал | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar