реклама партнерів:
Головна » 2023 » Березень » 9 » «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!»: до 209-річчя з дня народження великого сина українського народу
21:08
«Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!»: до 209-річчя з дня народження великого сина українського народу
«Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!»: до 209-річчя з дня народження великого сина українського народу Громада Чернігівщини разом з усією Україною та світовою спільнотою відзначила 9 березня 209-у річницю з дня народження світоча української нації Тараса Шевченка. Свого часу, у період занепаду національного життя, він став носієм слова, здатного відродити дух нації.
Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Тематичні урочистості відбулися на чернігівському Валу, біля пам’ятника Великому Кобзарю. Представники органів влади, зокрема начальник ОВА В’ячеслав Чаус, заступник голови обласної ради Дмитро Блауш, начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський, представники Чернігівської міської ради, командувач ОК «Північ» Віктор Ніколюк, представники товариства “Просвіта” та громадськість згадали творчість та життя Тараса Шевченка.

Так, це митець, який зумів реалізуватися повною мірою в усьому, за що брався. З 47 років життя доля відмірила йому для творчої праці та боротьби за волю свого народу десь трохи більше десятиліття власної свободи.

«Тарас Шевченко добре осягнув і зрозумів московського сусіда. Всю його ницість і підступність. На прикладі власного життя, на прикладі долі свого народу. Його творчість сповнена настанов та пересторог. Його творчість сповнена оспівування справжніх цінностей українців. Наше завдання сьогодні – дослухатися та виконувати заповіти Великого Сина Великого Народу!» — наголосив В’ячеслав Чаус.

Заупокійну літію відправив керуючий Чернігівською єпархією Православної Церкви України, єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній.
Вшановуючи пам’ять генія українського народу, учасники заходу поклали квіти до його пам’ятника.

Фото Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА та Сергія Чернякова, «Чернігів стародавній»

Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1055 | Теги: Чернігів стародавній, вшанування, Тарас Шевченко | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar