реклама партнерів:
Головна » 2020 » Липень » 12 » Чернігів: Чому в’язні голодують?
12:23
Чернігів: Чому в’язні голодують?
Чернігів: Чому в’язні голодують? Моніторингова перевірка Офісом Омбудсмена з прав людини, проведена у Чернігівському слідчому ізоляторі, показала незадовільні умови утримання та невідповідне поводження персоналу установи.

Через це в’язні відмовляються вживати їжу — про це повідомила прес-служба відомства.

«Оглянувши майже 20 камер та поспілкувавшись зі 100 засудженими та особами, узятими під варту, члени моніторингової групи отримали скарги щодо неналежних умов утримання, низької якості їжі, а також невідповідного поводження персоналу установи під час проведення планових та позапланових обшуків камер та особистого догляду в’язнів. Зокрема, на час візиту в установі було виявлено двох осіб, які відмовились від вживання їжі, один з яких через неналежні умови утримання. Стан здоров’я голодуючих перебуває на постійному контролі медичного персоналу», — йдеться у повідомленні.

Чернігівський слідчий ізолятор переповнений — замість передбачених за планом розміщення 375 в’язнів тут на час перевірки було їх 406. Інспекція навіть виявила, що в одного в’язня взагалі нема спального місця — тому сплять у тій камері по черзі.

«Більшість камер установи потребує негайного ремонту та не може використовуватись для утримання в’язнів за санітарно-гігієнічними вимогами. Також спальні місця в’язнів, розташовані у притул один до одного. З порушенням людської гідності засудженим доводиться спати на брудних та старих матрацах, попри наявність нових на складі установи», — зазначили в прес-службі. Також в установі порушуються елементарні протиепідемічні правила.

Фото Офісу Омбудсмена України.
Василь Чепурний, "Голос України"Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 174 | Теги: Черніігв, СІЗО, голодування, Протести | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar