реклама партнерів:
Головна » 2010 » March » 20 » Чернігівська влада здійснила візит до польського Тарнобжега
09:29
Чернігівська влада здійснила візит до польського Тарнобжега
Чернігівська влада здійснила візит до польського Тарнобжега Підсумком візиту делегації з Чернігова до польського міста-побратима Тарнобжега стало підписання Угоди про співпрацю між професійними училищами обох міст.
Про це повідомив начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко.

"У нас давно триває співпраця між чернігівською школою №2 та гімназією №10 Тарнобжега. Відтепер на новий щабель взаємовідносин вийшла професійна освіта обох міст. Це другий паросток українсько-польської дружби в освітній сфері", - сказав він. В.Купріяненко також уточнив, що в Угоді йдеться про співпрацю Чернігівського вищого професійного ліцею побуту з майже аналогічним закладом Тарнобжега.
Угода передбачає чітку програму дій, насамперед, постійне спілкування між педагогами та студентами навчального закладу за допомогою мережі Інтернет, а також обмін делегаціями.
За словами Чернігівського міського голови Олександра Соколова, у ході візиту також корисним було вивчення діяльності водоканалу у Тарнобжезі. Адже підприємство отримало інвестиції від Європейського Союзу у сумі 15,4 млн. євро.
"Ми теж прагнемо, аби послуги "Чернігівводоканалу" відповідали європейським стандартам, але можливості Чернігова і Тарнобжега поки що різні", - зазначив він.
Голова Деснянської районної у місті ради Микола Сенькович позитивно оцінив ознайомлення з вирішенням проблемних питань у сфері житлово-комунального господарства. Зокрема, представники чернігівської делегації отримали вичерпну інформацію про роботу житлового комплексу польського міста – механізми формування плати за послуги, проведення ремонтів будівель та покрівель, реконструкцію систем водо- і теплозабезпечення, утримання та ремонт доріг.
Як повідомлялося раніше, 1-4 березня делегація з Чернігова на чолі з міським головою О.Соколовим на запрошення польської сторони відвідала місто-побратим Тарнобжег.
Бюджетні кошти на проїзд та перебування чернігівської делегації у польському місті-побратимі не витрачалися.

Джерело: Ірина Синельник, офіційний веб-портал міськради.Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1143 | Теги: співпраця, Україна-Польща, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar