реклама партнерів:
Головна » 2016 » Січень » 16 » Чернігівське земляцтво відзначило 20-річчя
19:07
Чернігівське земляцтво відзначило 20-річчя
Чернігівське земляцтво відзначило 20-річчя Учора, 15 січня, відбулася чергова, цього разу 20-а ювілейна зустріч Чернігівського земляцтва у Києві. Численні делегації та поважні гості оглянули виставки, підбили проміжні підсумки роботи організації та отримали добру нагоду поспілкуватися й налагодити зв’язки. Також у ході зустрічі відбулася традиційна церемонія підписання угоди про співпрацю між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою і Радою товариства «Чернігівське земляцтво у Києві».

Угодою, зокрема, передбачено поглиблення співпраці органів влади Чернігівщини з Товариством «Чернігівське земляцтво» у Києві та його відділеннями, максимальне використання можливостей земляцтва для:
- соціально-економічного, суспільно-політичного та культурного розвитку регіону;
- сприяння розвитку культури, туризму та краєзнавства в області;
- об’єднання зусиль для налагодження співпраці та прямих контактів між закладами культури і мистецтва, обласними відділеннями творчих спілок, фондами, аматорськими та іншими організаціями культури Чернігівщини та Києва;
- проведення днів культури, художніх виставок, гастролей колективів і солістів, культурно-мистецьких заходів;
- спільного відзначення державних свят і ювілейних дат;
- сприяння розвитку економічного та інвестиційного потенціалу Чернігівщини;
- сприяння діяльності волонтерських організацій, громадських об’єднань, окремих громадян, які надають допомогу бійцям АТО, членам родин загиблих і поранених учасників бойових дій, а також вимушеним переселенцям.

Угоду скріпили підписи керівника Чернігівського земляцтва Віктора Ткаченка, голів Чернігівської обласної ради Ігоря Вдовенка та облдержадміністрації Валерія Куліча.

Також із нагоди урочистостей розтиражовано черговий випуск газети «Отчий поріг» і ювілейний значок. На заході було продемонстровано документальний фільм про історію діяльності земляцтва, а після офіційної частини делегати отримали змогу неформально поспілкуватися у ході «дружніх зустрічей земляків по «куренях».

Джерело: прес-служба облдержадміністрації

Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 692 | Теги: Київ, Чернігівське земляцтво | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar