реклама партнерів:
Головна » 2021 » Січень » 22 » Чернігівські артисти записали відеокліп до Дня Соборності України
19:37
Чернігівські артисти записали відеокліп до Дня Соборності України
Чернігівські артисти записали відеокліп до Дня Соборності України Проєкт “За любов і волю” (музика і слова Василя Радченка) артисти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм присвячують Дню Соборності України. “Під час становлення своєї державності Україна пережила драматичні і героїчні часи, ставши єдиною і незалежною, - каже режисер проєкту Дмитро Обєдніков. - Сьогодні ми знаємо, що важко уявити більш цінний скарб нації, ніж цілісність і свобода. Відображення ця теза знайшла у відеоперформансі від артистів філармонійного центру. За основу ми взяли пісню пісню “За любов і волю”, що так співзвучна реаліям сьогодення ”.

Про це повідомляє прес-центр обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Учасники проєкту: Яна Корольова і Макс Пузан — спів, Володимир Попов — звук, Олександр Довбенко — відео, Оксана Османова — монтаж. Режисер — Дмитро Обєдніков.

“Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України... Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України”.
Ці слова, що вперше урочисто пролунали 102 роки тому — 22 січня 1919 року — на Софійському майдані у Києві, проголосили Велику Злуку українського народу. Універсал про об’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки став символом соборності, єдності українства. І нині, через століття, стремління до єднання, що є основним змістом Акту Злуки, актуальне в країні, частина земель якої окупована ворогом.

Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 2006 | Теги: філармонійний центр, Чернігів, День Соборності України, кліп | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar