реклама партнерів:
Головна » 2016 » Грудень » 29 » Чернігівські депутати звільнили Олександра Кириченка
19:04
Чернігівські депутати звільнили Олександра Кириченка
Чернігівські депутати звільнили Олександра Кириченка Депутати Чернігівської міської ради сьогодні, 29 грудня, задовольнили заяву заступника міського голови Олександра Кириченка на звільнення.

За словами Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, Кириченко написав заяву кілька годин тому, через це – заяву було винесено на розгляд депутатів.

Як раніше повідомлялося, Олександр Кириченко написав заяву на звільнення завтрашнім числом. Причинами звільнення Кириченко називав, зокрема, небажання займати номінальну посаду, не маючи важелів впливу.

Як відомо, Кириченка вже хотіли звільнити під час минулої сесії міської ради. Депутати від «Нашого краю» наполягали на його звільненні через неякісні вуличні світильники.

Нагадаємо, що на листопадовій сесії Чернігівської міської ради було звільнено заступника міського голови з питань архітектури Валерія Бондарчука.

За інформацією Чернігівщина: події і коментаріКатегорія: РІЗНЕ | Переглядів: 882 | Теги: депутати, Чернігів, Олександр Кириченко | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar