реклама партнерів:
Головна » 2016 » December » 23 » Чернігівські хірурги вміють лікувати кісткові метастази
20:23
Чернігівські хірурги вміють лікувати кісткові метастази
Чернігівські хірурги вміють лікувати кісткові метастази У Чернігові 22 грудня увага медичної спільноти була зорієнтована на новації, що дійсно здатні протистояти раку. Саме про це йшлося під час медичної конференції «Сучасні методи діагностики та лікування кісткових метастазів», яка відбулася за підтримки фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм».
Як зазначив головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, тема – вкрай болісна, адже метастазне враження кісткової системи характерно для пацієнтів, що мають 4-у стадію онкозахворювання, такі хворі прикуті до ліжка, потребують знеболення наркотичними препаратами, адже мають значно виражений больовий синдром. І якщо ще декілька років тому лікування пацієнтів із такою недугою обмежувалося знеболенням, то на сьогодні медицина вже зробила значний крок вперед − вже майже рік в онкодиспансері здійснюється хірургічне лікування таких хворих. Під час операції пацієнту видаляють метастазно вражені кістки й замінюють їх протезами. Операції – надскладні технічно. Втім досвід чернігівських онкологів у співпраці з хірургами інших регіонів складає вже більше 10 операцій, які значно покращили якість життя пацієнта: людина може ходити, залишається соціально адаптованою.
– Головна мета нашого заходу полягає не тільки у висвітленні проблеми, а й в акцентуванні уваги на тому, що на сьогодні є дієві способи її вирішення. Вже є хірурги, які досконало володіють технікою проведення оперативних втручань такого профілю, вже є пацієнти, яким вдалося покращити якість життя. На жаль, в Україні ще не так багато онкологічних закладів, які б займалися оперативними втручаннями такого профілю. Сьогодні я можу сказати, що наш онкодиспансер – у цьому переліку, – зазначає головний лікар.
Окремим акцентом зустрічі постала проблема лікування пухлин хребта та метастазів. Як стверджують онкологи, такі випадки локалізації раку досить часті. В Україні вже є дієві методики. Найближчим часом вони будуть впроваджені і в Чернігівському онкодиспансері.
У подальших планах чернігівських онкологів – створення профільного відділення на базі онкодиспансеру.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 734 | Теги: онкодиспасер, Чернігів, хірурги | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar