реклама партнерів:
Чернігівський міськвиконком виділив кошти на демонтаж постаменту ілліча - 16 Лютого 2018 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2018 » Лютий » 16 » Чернігівський міськвиконком виділив кошти на демонтаж постаменту ілліча
15:43
Чернігівський міськвиконком виділив кошти на демонтаж постаменту ілліча
Чернігівський міськвиконком виділив кошти на демонтаж постаменту ілліча 15 лютого на засіданні виконавчого комітету міської ради був присутній чернігівець Вадим Йовенко, з яким місто готується укласти угоду про демонтаж «ленінського» постаменту.

Під час розгляду питання виділення коштів для знесення цього постаменту Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко публічно для всіх присутніх і ЗМІ розповів про пропозиції, які надходили щодо демонтажу. Він зауважив, що від готових виконати ці роботи до міської ради надійшло тільки три пропозиції, і місто обрало найдешевшу:

- Стосовно демонтажу постаменту було надано три пропозиції.

Перша пропозиція базувалася на зрізанні бетону алмазними тросами. Без детальних розрахунків на транспортування зрізаного бетону вартість цих робіт була дорожчою за 500 тис грн. Це була орієнтовна пропозиція від тих підприємств, які мають відповідне обладнання і досвід.

Друга пропозиція була від учасників АТО. Її озвучив Максим Конашевич. Її вартість складала 500 тис грн. Попередньо на той період, оскільки вона була суттєво дешевшою, ніж від спеціалізованих фірм то в принципі я був радий її появі.

Третя пропозиція, яка надійшла - вартістю 258 тис грн. Її запропонував Вадим Йовенко. Він тут зараз присутній, при потребі він дасть коментарі. У цю суму враховано демонтаж та вивезення бетону.

Обговорюючи найдешевшу пропозицію і звертаючись до Вадима Йовенка, міський голова акцентував увагу і на технічному завданні. П’єдестал потрібно розібрати не до нульового рівня (рівень з землею), а нижче, щоб потім була можливість зробити тротуарне покриття:

- Потрібно демонтувати все те, що знаходиться над землею, і з пониженням від нульового рівня на скільки потрібно для шарів щебню, піску, щоб ми мали змогу покласти плитку. Ми не ставимо технічне завдання все викопати. Але якщо демонтовано буде на рівні з землею, то при подальшому облаштуванні території потрібно буде витрачати додаткові кошти, аби заглибитися на відповідний рівень, і це буде не зовсім чесно.

Щодо об’ємів робіт та їх вартості Вадим Йовенко повідомив, що 14 лютого були проведені точні заміри та розрахунки об’ємів робіт і їх вартість буде становити ще менше, а саме 198 тис грн. А також він деталізував те, як будуть виконуватися роботи. Спочатку постамент будуть розрізати, а потім розбивати бетоноломами.

Міський голова зауважив, що сьогодні не маєм більш вигідної пропозиції. Ця є найдешевша, а складність робіт велика. Постамент збудований з бетону марки «800».

- Якщо хлопці виконають роботи, ми і місто будемо надзвичайно їм вдячні, - сказав Владислав Атрошенко.

За матеріалами прес-служби Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 333 | Теги: демонтаж, Лєнін, постамент | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar