реклама партнерів:
Головна » 2020 » Квітень » 18 » Чернігівський нардеп Поляков-Коломойський знову відзначився
11:38
Чернігівський нардеп Поляков-Коломойський знову відзначився
Чернігівський нардеп Поляков-Коломойський знову відзначився Напередодні, 16 квітня, Верховна рада ухвалила закон, який покликаний боротися із «законодавчим спамом». Так депутати хочуть захиститися від тисяч правок, які блокують роботу парламенту, передає 0462

Суть ухваленого закону в тому, що він передбачає обмеження кількості пропонованих правок після першого читання. Тобто, ухвалений в першій редакції закон можна змінювати перед остаточним голосуванням лише на певну кількість пунктів.

Вирішено, що у разі, коли кількість правок перевищує кількість статей у законопроєкті або 500, то до їх розгляду застосовується особлива процедура. Вона полягає в тому, що більшість депутатів вирішує: розглядати правки або ні. Якщо ні, то кожна фракція Верховної ради має право наполягати на 5 правках, а кожен окремий депутат – на 1.

Нагадаємо, про боротьбу із «законодавчим спамом» у парламенті заговорили після того, як ухвалений у першому читанні так званий «антиколомойський закон» (він забороняє повернення колишнім власникам націоналізованих банків і в перчу чергу вдарить по спробам Ігоря Коломойського повернути «ПриватБанк») був фактично заблокований шаленою кількістю поправок.

Усього депутати, яких ЗМІ називають лобістами інтересів Ігоря Коломойського, подали більше 16 тисяч правок до законопроєкта. Це більше, ніж кількість слів у документі. Рекордсменом став чернігівський депутат Антон Поляков, який зареєстрував 6033 правки.

Тепер, після ухвалення «антиспамівського» закону такі дії можуть бути марними, але Поляков не здається. Відразу після голосування він зареєстрував проєкт постанови про скасування результатів голосування. Через це, відповідно до регламенту, його не можна підписати (а отже зробити чинним) аж доки Верховна рада не розгляне цю постанову. З огляду на карантин і зібрання депутатів лише на позачергові засідання, процедура знову може затягнутися.

Також, крім постанови Антона Полякова зареєстровані ще три ідентичні постанови від інших депутатів.Категорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 339 | Теги: Коломойський, Антон Поляков, банки, законодавство | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar