реклама партнерів:
Головна » 2016 » Грудень » 29 » Чернігівський онкодиспансер отримав новий лапароскоп
22:40
Чернігівський онкодиспансер отримав новий лапароскоп
Чернігівський онкодиспансер отримав новий лапароскоп Такий приємний сюрприз отримали під Новий рік лікарі Чернігівського обласного онкологічного диспансеру від народного депутата України Олександра Кодоли, який особисто привітав зі святами колектив.
Як зазначив народний обранець, питання забезпечення медичних закладів він особисто тримає на контролі і постійно шукає шляхи для вирішення численних проблем медичної галузі області. Зокрема на закупівлю лапароскопічного обладнання задіяні депутатські кошти в розмірі 190 тисяч гривен.
Як прокоментував головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, колектив щиро вдячний народному депутатові Олександру Кодолі за увагу, яку він постійно приділяє проблемам онкологічного сектору. Нове обладнання значно підвищить рівень надання хірургічної допомоги в онкодиспансері. Адже лапароскопія – це сучасний метод хірургії, де під час операції на внутрішніх органах втручання здійснюють крізь невеличкі отвори, тоді як під час традиційного методу оперують із відкритим доступом.Категорія: Медицина | Переглядів: 804 | Теги: онкодиспансер, Олександр Кодола, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar