реклама партнерів:
Чернігівську ТЕЦ влітку не будуть зупиняти - 11 Червня 2015 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2015 » Червень » 11 » Чернігівську ТЕЦ влітку не будуть зупиняти
21:22
Чернігівську ТЕЦ влітку не будуть зупиняти
Чернігівську ТЕЦ влітку не будуть зупиняти Питання про можливість зупинки Чернігівської ТЕЦ знято. Про це журналістам під час прес-конференції повідомив генеральний директор ТОВ фірми "ТехНова" Олександр Корчинський.
За його словами, профільне міністерство прийняло рішення не зупиняти на літо ТЕЦ задля накопичення вугілля на опалювальний період. О. Корчинський зауважив, що зупинка б дуже болісно позначилася на роботі підприємства і призвела б до припинення надходжень грошей за надані послуги, зменшення обігових коштів. Він висловив вдячність керівництву ОДА та міському голові Олександру Соколову за участь у вирішенні проблемного для ТЕЦ питання.
"Нас не будуть зупиняти, а відтак, ми зможемо продовжити ремонти та закупівлю вугілля", - сказав О. Корчинський. Керівник підприємства зауважив, що ТЕЦ має діючі контракти, однак ведуться пошуки нових постачальників вугілля (зараз накопичено 54 тис. т. вугілля). Нині проводяться ремонти генеруючого обладнання та обладнання теплових мереж. "Відхилень від графіку підготовки до опалювального сезону немає. Докладемо усіх зусиль, щоб їх і не було", - підкреслив він.
Між тим, О. Корчинський зазначив, що занепокоєння у фахівців викликає різке зниження води у Десні (ТЕЦ використовує воду з річки для охолодження обладнання та виробництва пару). "Максимальний рівень падіння води спостерігався у серпні 2010 року, але нині тільки початок літа, а рівень води нижче", - зауважив він. Вихід із ситуації фахівець вбачає у запровадженні оборотного водоспоживання та у встановленні додаткового насосного обладнання. Також О. Корчинський висловив сподівання, що справдиться прогноз дощів, і рівень води у Десні підніметься.

Як повідомлялося раніше, 4 червня Чернігівський міський голова Олександр Соколов висловив занепокоєння можливістю зупинки місцевої ТЕЦ. Він надіслав відповідні листи з проханням не допустити цього до прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, голови РНБО Олександра Турчинова і Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина.
Зокрема, у листах підкреслювалося, що зупинка роботи підприємства призведе до припинення надходження коштів на рахунки, що не дозволить виконати ремонтні і підготовчі роботи до опалювального сезону у повному обсязі, провести закупівлю вугілля. Крім того, ряд промислових підприємств Чернігова, в основі технологій виробництва яких лежить теплова енергія у вигляді пари, будуть змушені призупинити виробничий процес. Без роботи залишаться майже дві тисячі працівників обласного центру.

Ірина Синельник, Чернігівська міська рада.Категорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 979 | Теги: Чернігів, вугілля, ТЕЦ | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar