реклама партнерів:
Головна » 2016 » January » 22 » «Чернігівводоканал» терміново ліквідовував аварії на водопроводі
20:05
«Чернігівводоканал» терміново ліквідовував аварії на водопроводі
«Чернігівводоканал» терміново ліквідовував аварії на водопроводі Різка зміна температурних показників впливає на стан водопровідної мережі. Через низьку температуру йдуть зміни ґрунту і це збільшує кількість поривів водопроводу. Цього тижня кожного дня бригади служби водопровідних мереж КП «Чернігівводоканал» ліквідовували аварії. Незважаючи на мороз, всі роботи проводились швидкими темпами і протягом дня мешканцям відновлювалось водопостачання.

Так, 19 січня по вул. Музикальна, 12 та 14 був виявлений свищ у сталевій трубі діаметром 50 мм. Протягом дня працівники підприємства здійснили заміну відрізка водопроводу у 1,5 метри зі стального на поліетиленовий діаметром 63 мм.

По проспекту Перемоги, 189 21 січня проведені ремонтні роботи на водопроводі (заміна засувки Д=150мм). Подача холодної води до житлових будинків по проспекту Перемоги, 183, 185, 187, 189 була припинена. Роботи виконувались з 9:30 до 16:00.

Ремонтні роботи по заміні засувки Д=100 проводились по проспекту Миру, 17. Подача холодної води була припинена до житлових будинків по проспекту Миру, 19 та 21. Водопостачання відновлене до 16 години.

Також проведена заміна ділянки труб зі сталевих на поліетиленові по пр. Стахановців, 3, 4, 5, 6, на час ремонтних робіт там теж було припинено водопостачання, але по завершенню його відновили.
На час проведення відповідних робіт забезпечується підвіз питної води для мешканців міста.

За інформацією КП «Чернігівводоканал»Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 735 | Теги: аварія, Чернігівводоканал | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar