реклама партнерів:
Чи була війна на Чернігівщині в 1932-1933 роках? - 18 Жовтня 2020 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2020 » Жовтень » 18 » Чи була війна на Чернігівщині в 1932-1933 роках?
19:11
Чи була війна на Чернігівщині в 1932-1933 роках?
Чи була війна на Чернігівщині в 1932-1933 роках? 1921-1939 роки – так званий міжвоєнний період між двома світовими війнами, після завершення Української революції і окупації українських земель більшовицькими полчищами. За всіма підручниками – мирний час. Яка ще там могла бути війна в Україні та в її північному регіоні – Чернігівщині? Хто міг напасти на наш народ?
Проте, НЕ все так просто. Давайте порівняємо кількість жертв у Чернігівській області в роки Голодомору-геноциду (тобто, в «мирний» період) та під час Другої світової війни, коли наш край перебував в самому епіцентрі найбільш кривавої у світовій історії війни.
«МИРНИЙ ЧАС»
Згідно досліджень істориків, за ВІСІМ МІСЯЦІВ 1932-1933 років у Чернігівській області від комуністичного голодовбивства загинуло 360 тисяч наших предків. У 1939 році територія області зменшилася на 17 районів, переданих новоутворений Сумській області. Тож уточнимо, що в межах нинішніх кордонів області кількість жертв Голодомору становила 270 тисяч осіб.
ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА
За ДВА РОКИ нацистської окупації 1941-1943 років на Чернігівщині загинуло 127 тисяч наших предків. Додамо, що всього ЗА ЧОТИРИ РОКИ (1941-1945) на фронтах німецько-радянської війни в лавах Червоної армії загинуло 134,5 тисяч уродженців Чернігівщини. Таким чином, разом у Другій світовій війні Чернігівщина втратила понад 262 тисячі осіб.

Отже, сухі й бездушні цифри вперто вказують, що на Чернігівщині, як і в усій Україні, комуністичний тоталітарний режим вів справжню війну із ВЛАСНИМ НАРОДОМ, яка мала жахливі, катастрофічні наслідки для наших предків. Бо втрати українців за вісім «мирних» місяців перекривають всі втрати часів Другої світової війни. Війну з народом російський червоний імперіалізм вів з метою зміцнення своєї влади, перетворення українців на слухняних рабів.

Пам’ятаємо!
Вшановуємо пам’ять жертв злочинного комуністичного режиму!
Ніколи знову!
Розуміємо, що тільки власна незалежна та демократична держава з сильною армією убереже наш народ від таких катастроф і трагедій!

Сергій Бутко, Сергій Горобець,
Український інститут національної пам’яті
Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 193 | Теги: Сергій Бутко, Чернігівщина, голодомор | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar