реклама партнерів:
Головна » 2010 » Квітень » 3 » Чуже м’ясо чернігівським депутатам ближче?
20:19
Чуже м’ясо чернігівським депутатам ближче?
Чуже м’ясо чернігівським депутатам ближче? Сесія Чернігівської міської ради в переліку своїх питань у вівторок (30 березня) розглядала і прохання місцевого виробника – ЗАТ «Чернігівський м’ясокомбінат» звернувся з проханням продовжити термін оренди магазину «Калина» по вулиці Мстиславській, 45 для продажу своєї продукції.
Депутати відмовили. Незважаючи на заклики міського голови Олександра Соколова, депутата від УНП Володимира Ступака, незважаючи на підтримку комуністів, голосів не вистачило. Лише двох. В основному не підтримали чернігівського виробника регіонали. В.Ступак апелював до них і словами їхнього ж Прем’єра М.Азарова, але ті залишилися вірні чужим м’ясовиробникам.
Як розповів на сесії директор м’ясокомбінату В.Васильченко, підприємство тільки з лютого відновило виробництво, бо довгий час перебувало на ремонті внаслідок технологічної катастрофи. Всі ремонтні роботи закінчені. Продукція – високоякісна, без генномодифікованих продуктів. Але за час вимушеного простою втрачені ринки збуту, і підтримка своєї влади була б украй важливою. Та й продукція свої виробників завжди ближча городянам. Але депутати не почули цих аргументів.

За матеріалами газети «Сіверщина» (1 квітня 2010 р., № 14).Категорія: Громада та влада | Переглядів: 1283 | Теги: УНП, депутати, мясо, Чернігів, Володимир Ступак | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 1
avatar
0
1 roni • 13:08, 21.08.2010
Своїх виробників не хочуть підтримувати - абсурд якійсь, невже краще з-за кордону завозити хімічне і неїстивне? не розумію. Наше якраз і смачніше і дешевше, наприклад фірма "Ритм", їхні м"ясні вироби народ із задоволенням купляє.
avatar